PiS atakuje krytykę ustawy znoszącej wolność

Opublikowano: 23.09.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 782

Coraz więcej prawników krytykuje projekt ustawy PiS-u o „bezpieczeństwie obywateli” i stanie klęski żywiołowej, który pozwala bez kontroli parlamentarnej na mocy decyzji wojewodów wprowadzać stan wyjątkowy na terenie województw. Urzędnikom daje zaś prawo na mocy arbitralnej decyzji prawo do odbierania własności prywatnej, wyburzania domów, eksmisji, bezpłatnej obowiązkowej pracy, przymusowego szczepienia itp. totalitarnym pomysłom, bez prawa do odszkodowania. Reakcja PiS-u? Zaczął medialnie atakować krytyków. Nawet „Dziennik Gazeta Prawna” zamiast przeanalizować projekt ustawy bezkrytycznie opublikował PiS-owską propagandą z PAP pt. „Żaryn: Trwa próba dyskredytacji ustawy o ochronie ludności i stanie klęski żywiołowej”. Analiza Krzysztofa Atora Woźniaka.

7

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stary Kulas 23.09.2022 20:47

    Przecież ta cała “ustawa” to jest fejk którym rząd, ramię w ramię z opozycją, przekierowuje uwagę obywateli z żywotnych problemów na bzdury. Problemem nie jest planowany zamordyzm bo jak pokazała pandemia nie trzeba do tego nowych ustawa. Problemem jest zbliżająca się zima, horendalne zadłużanie obywateli i duże ryzko wojny przy praktycznie zerowych możliwościach obrony. TO SĄ WAŻNE SPRAWY od których zależy ile osób DOŻYJE WIOSNY!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.