Piramida finansowa na Wall Street

Opublikowano: 05.12.2014 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Piramida finansowa na Wall Street

Liczba wyświetleń: 496

Tajniki budowania piramidy finansowej w filmie dokumentalnym Marca H. Simona.

Na kilka dni przed głośnym aresztowaniem Bernarda Madoffa, jednego z największych oszustów Stanów Zjednoczonych, został zatrzymany Marc Dreier, wybitny adwokat z Manhattanu. Podobnie jak Madoff wykorzystał strukturę piramidy finansowej do osiągnięcia zysków. W filmie oprócz materiałów archiwalnych wykorzystano fragmenty wywiadu z Dreierem. Rozmowa została przeprowadzona, gdy oskarżony przebywał w areszcie domowym oczekując na wyrok. Dreier opowiada swoją historię ze świadomością, że za defraudacje około 750 milionów dolarów może spędzić resztę życia w więzieniu.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.