Piołun zabija 98% komórek nowotworowych w 16 godzin

Opublikowano: 26.08.2017 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1950

Amerykańscy onkolodzy wraz z bioinżynierami z Uniwersytetu w Waszyngtonie oświadczyli, że w końcu znaleźli sposób na niemal całkowite zniszczenie komórek nowotworowych. Specjaliści odkryli lecznicze właściwości rośliny o nazwie Artemisia annua (bylica roczna) lub prościej mówiąc, „piołun jednoroczny”.

Jak wykazały badania, określone substancje zawarte w tym zielu są w stanie kontrolować reprodukcyjny wzrost komórek raka i niszczyć do 98% komórek nowotworowych. I to bez stosowania jakiejś skomplikowanej terapii. Na „zabójczy” proces wcale nie potrzeba wielu miesięcy, a tym bardziej lat – wystarczy 16 godzin! Przy tym twierdzi się, że Artemisia annua nie wywołuje negatywnych skutków w zdrowych komórkach.

Tomikasu Sasaki, prowadzący badania, profesor chemii na University of Washington, pokrótce opisał działanie związku jako „trafienie bombą w samo epicentrum komórki nowotworowej”. “Trudno w to uwierzyć, ale piołun faktycznie pomaga pozbyć się raka najszybciej i zapobiec nawrotom” – dodał.

Wcześniej ta substancja była stosowana w leczeniu malarii. Ponadto artemizynina jest skuteczna w leczeniu schistosomatozy, ludzkich przywr krwi, które są drugą najczęstszą pasożytniczą infekcją po malarii. Artemizynina i wszystkie jej pochodne skutecznie działają na robaki. Później odkryto, że artemizyniny mają szerokie spektrum aktywności na wiele gatunków przywr (trematod).

Przy użyciu tylko samego ziela „bylicy rocznej” można ograniczyć rozwój komórek nowotworowych w płucach o 28%, ale jeśli połączyć je z żelazem, to możliwe jest niemal całkowite wyleczenie choroby. Duet „piołun i żelaza” został już przetestowany na szczurach – związek całkowicie zwalczył raka.

Odkrycie, oczywiście, zaskakujące, ale trzeba rozumieć jeszcze przyczynę powstawania raka, jest to przede wszystkim nieprawidłowa dieta, zbyt małe spożycie wody, następnie brak ruchu i negatywne postrzeganie życia. Jeśli wszystko to się naprawi, to i piołun na równi z żelazem również okażą się bardzo skuteczne w walce z rakiem.

Uwaga! Zioło bylicy jednorocznej jest rośliną trującą, dlatego należy przestrzegać dozowania. Na początek należy jednak dokładnie zbadać ten temat.

Tłumaczenie: Andrzej Leszczyński
Źródło oryginalne: Vedamost.info
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl

DODATKOWA INFORMACJA “WOLNYCH MEDIÓW”

O sprawie po raz pierwszy pisała w 2008 r. gazeta “Science Daily”, z której przetłumaczony artykuł znajdziecie TUTAJ.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Barney
Użytkownik
Barney

:) powoli, pooowoooli.. wychodzi na jaw kolejna spiskowa ściema “naukowców”. Wygodne niedopowiedzenia…
Piołun czyli ABSYNT!
Strrrrrrrraszny NARKOTYK, tak? A cukier nie?
Wiemy przecież, że całe życie na Ziemii jest mobilizowane przez cukier — łatwe źródło szybko przyswajalnej energii i wabik-mobilizator.
:)

o jaaa…

Konter
Użytkownik
Konter

…Czyli odkryto lekarstwo na raka?

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Ile to już skutecznych leków i metod na raka odkryto i co? Nic, dalej miliony ludzi jest wykańczanych chemioterapiami, za które zbrodnicze koncerny biorą biliony!!!