Piłsudczycy wciąż fałszują historię

Opublikowano: 23.02.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 447

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
mike
Użytkownik
mike

a kto nie fałszuje historii?

robi1906
Użytkownik

Mieszko, Piłsudski, Wałęsa, Kaczyński….

piłsudczycy fałszują historię?, błąd, piłsudczycy to tylko popychadła.
Piłsudskiego i jego legendę, nie zbudowała banda amatorów z bejsbolami. Piłsudski to ‘Vkolumna’ z ukradzionym polskim nazwiskiem.

Czytam wspomnienia Augusta Krasickiego o Legionach (jak już raz to wspomniałem) i otóż okazuje się, że Piłsudski musiał słuchać rozkazów, (tu w moim domyśle gen. Durskiego),
zatem nie mógł być dowódcą legionów!!, dodatkowo tych rozkazów nie słuchał, polemizował z nimi, jest wspomniana również jego ucieczka z frontu podczas przełamania frontu przez Rosjan. Z jego wspomnień wynika również, że Szwaby cały czas mówiły Polakom w Legionach, że żadnych ziem z zaboru Pruskiego i Austriackiego nigdy nie dostaną, dostaną tylko to, co wywalczą od Cara a i tak ich królem będzie FranzJosef.

Tak ze ręce opadają, mózg się lasuje, i to odkrywam ja szary człowieczek (jak ci ludzie z góry od tego filmiku), dlaczego my to mamy odkrywać a nie Uniwersytety i Akademie historyczne?.
Dlaczego wciska się legendę Piłsudskiego?, odpowiem,
bo jesteśmy sterowanym bydłem, i tym bydłem zostaniemy, jeśli nawet nie zakneblują w przyszłości interneta, prawda i tak nic nie będzie znaczyła.