Pierwsza broń genetyczna w użyciu?

Opublikowano: 26.01.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1820

Czy koronawirus z Wuhan to pierwsza broń genetyczna, która została celowo lub niechcący użyta?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 3,40 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Maria
Użytkownik

4 godziny deliberowania. W 3 godzinie i 35 minucie w końcu – konkluzja: nie jest to śmiertelny wirus. Jeżeli nawet byłby to “eksperyment gemetyczny” z biolaboratorium w Wuhan (ponoć coś takiego tam jest), to mało zaraźliwy czyli mało skuteczny jako broń.
Mimo, ze autor wypowiedzi i konwersujący z nim nie mają prawie żadnej wiedzy z mikrobiologii, to zastanawiają się ( i słusznie !) w jaki sposób dokonywana jest identyfikacja “wirusa”. Podejrzewają “ściemę”.
Choć snute są przypuszczenia (nieuprawnione!), że w końcu jakiś globalvirusdeath wymorduje lludzkość. Tak to jest, kiedy się czyta wymysły konfabulantów.

Dla niezorientowanych podaję, że WSZYSTKIE METODY WYKRYWANIA WIRUSÓW SĄ METODAMI POŚREDNIMI.
Szybkie metody polegają na strącaniu białek (musi być próbka “wzorcowa” białek wirusa)
(testy Elisa, PCR, WesternBlot itp)
https://pl.wikipedia.org/wiki/ELISA_(test_immunoenzymatyczny)

W podstawowej wersji testu ELISA pewna ilość antygenu unieruchomiona jest na powierzchni fazy stałej. Wykonanie testu rozpoczyna się od wprowadzenia materiału biologicznego (najczęściej surowicy lub osocza), w którym badana będzie obecność przeciwciał specyficznych dla unieruchomionego antygenu.

Zatem, aby stwierdzić, że zakażeni padli ofiara NOWEGO wirusa, trzeba było przetestować wszystkie dostępne wzorcowe antygeny i WYKLUCZYĆ, że jest to wirus znany. Zatem musiałoby to być sporo próbek=czasu, aby wykluczyć, że jest to wirus znany.
To samo postępowanie musi dotyczyć każdego miejsca, gdzie ponoć koronawirusa stwierdzono.
Mogłoby to być szybciej wykryte, gdyby istniały paski wzorcowe z koronawirusem do badania.
I taką ściemę o “wykrywaniu” wirusa na całej kuli ziemskiej można wpierać w dobie informacji dostępnej dla niemal każdego w sieci.
To wynik UPADKU EDUKACJI I MOŻLIWOŚCI LOGICZNEGO MYŚLENIA.

Cele tej hucpy mogą być wielorakie.