Pielęgniarka zemdlała w TV po szczepieniu na COVID-19

Opublikowano: 20.12.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2518

Pielęgniarka, która była jednym z pierwszych pracowników służby zdrowia, którzy zostali zaszczepieni na COVID-19 w mieście Chattanooga w stanie Tennessee, zemdlała w telewizji na żywo po otrzymaniu szczepionki. Do zdarzenia doszło w zeszły czwartek.

Kobieta, która pracuje w szpitalu przy pacjentach z zakażeniem wirusem grypopodobnym SARS-CoV-2, pozwoliła sobie zrobić publicznie szczepienie preparatem Pfizera. Po około 15 minutach od podania pierwszej dawki szczepionki mRNA udzielała wywiadu mówiąc o swoich motywacjach w związku z przyjęciem preparatu wygłaszała kolejne banały zachęcając w ten sposób ludzi do szczepień gdy nagle powiedziała, że czuje się dziwnie po czym osunęła się na ziemie.

Od razu doskoczyli do niej zamaskowani mężczyźni w białych kitlach, którzy zaczęli ją cucić. Przekaz jednak poszedł w świat i zapis tego wydarzenia po kilku dniach wypłynął. W oczywisty sposób stawia to pytania wobec bezpieczeństwa niesprawdzonej dostatecznie szczepionki mRNA firm Pfizer i Biontech.

Aby przeciwdziałać oddziaływaniu tego faktu na społeczeństwo media nabrały najpierw wody w usta nie informując w ogóle o tym zdarzeniu, a kilka dni potem, gdy nagranie rozprzestrzeniało się już w internecie – nomen omen – jak wirus, nagle przystąpiły do rozpaczliwego wyjaśniania tego przypadku jako niezwiązanego ze szczepieniem.

Nieszczęsną pielęgniarkę nakłoniono do wyznania, że często mdleje bez powodu. Zasugerowano, że była to reakcja zupełnie niezwiązana ze szczepieniem. Według tej wersji kobieta po prostu się zdenerwowała i dlatego padła na ziemię chwilę po szczepieniu, które nie miało z tym nic wspólnego i jest bezpieczne.

Sytuacja tak bardzo zmartwiła internetowych propagandystów z głównych sieci społecznościowych, że udostępnienie materiału z pielęgniarką mdlejącą po szczepieniu było poprzedzone dodatkowymi ostrzeżeniami. Zrobił tak na przykład „Facebook”, który uniemożliwia udostępnianie filmiku z pielęgniarką bez adnotacji współpracujących z tą platformą samozwańczych cenzorów, którzy objaśniają, że szczepionka nie ma związku z utratą świadomości pracowniczki szpitala z Tennessee.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 12, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Kiedy w podstawówce szczepiono nas na gruźlicę, poprzedzoną próbą tuberkulinową, po zaaplikowaniu tejże próby wróciłam do klasy , usiadłam i dalej nie pamiętam. Po tym fakcie odstąpiono od dalszego szczepienia mnie , toteż do dziś jestem nieszczepiona na gruźlicę i jakoś jej póki co nie złapałam , natomiast zaszczepiono mnie na różyczkę pomimo że przechorowanie daje odporność, a ja jako dziecko chorowałam. Nie liczy się przypadek, liczy się kasa, no chyba że się przestraszą konsekwencji.