Piekielna Dziura

Opublikowano: 05.11.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 616

Dlaczego zbudowano diabelski zamek w miejscu bez znaczenia strategicznego i bez źródła wody, z dala od wszelkich szlaków handlowych? Dlaczego na wewnętrznym dziedzińcu zamku znajduje się tak wiele martwych ptaków? Dlaczego zamek zbudowano w miejscu, od wieków pokrytym nieprzeniknionym ciemnym lasem, nienadającym się nawet do polowań? Co przywołał na zamku szwedzki przywódca najemników, postać arcy zła i czarny mag Oronto, który postanowił uczynić ten zamek swoim domem i laboratorium w 1639 roku? Czego szukała w podziemiach kaplicy, „Czarna Gwardia Hitlera”? Czy faktycznie przeprowadzano tam okultystyczne eksperymenty? Na te i inne pytania spróbujemy odpowiedzieć w naszym dzisiejszym filmie. Zapraszamy do oglądania.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.