Pfizera chciał utajnić tę informację na dziesięciolecia

Opublikowano: 08.05.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3212

Publikujemy tekst oparty na dokumencie firmy Pfizer, który to dokument ta firma chciała utajnić na co najmniej 55 lat! Jednakże sąd nakazał ujawnić pełną jego treść. Jest to prawdziwa „bomba atomowa”, która znacznie przyspieszy upadek „mitu” fałszywej „pandemii” i otworzy drogę do Trybunałów Karnych na całym świecie, w tym także i przede wszystkim w Polsce, albowiem jestem Polakiem i interesuje mnie przede wszystkim Polska i jej dobro.

Celia Farber, dziennikarka śledcza ujawniła dokument firmy Pfizer, który nigdy nie miał ujrzeć światła dziennego, ale został ujawniony jako część FOIA (Freedom of Information Act – Ustawy o informacji jawnej), w którym opisuje niepożądane skutki zaledwie z pierwszych trzech miesięcy, wywołanych tak zwaną szczepionką przeciw COVID-19. W dokumencie tym pojawia się pełna, przerażająca lista schorzeń, które firma Pfizer miała monitorować, aby upewnić się, czy będą występować jako niepożądane odczyny poszczepienne.

Dokument, do którego dotarła dziennikarka śledcza Celia Farber nie pozostawia złudzeń, że jest to najważniejszy dokument przeciwko szczepieniom, który ujrzał światło dzienne na przestrzeni ostatnich 100 lat. Dokument jest prawdziwy i został opublikowany pod nadzorem światowej sławy specjalistów w dziedzinie medycyny, jak Aaron Cheriaty (doktor medycyny, profesor psychiatrii, UCI School of Medicine, dyrektor Programu Etyki Medycznej, UCI Health), b. dr n. med. Harvey Risch (profesor epidemiologii, Szkoła Zdrowia Publicznego Yale), czy C. Peter A. McCullough (MD, MPH, FACP, FACC, FCCP, FAHA, FNKF, FNLA, FCRSA współtworzący PHMPT).

Grupa o nazwie Public Health and Medical Professional for Transparency Documents pozwała FDA wygrywając sprawę o ujawnienie dokumentów firmy Pfizer dotyczących niepożądanych zdarzeń związanych z ich „szczepionką” na COVID-19. Firma Pfizer walczyła o ukrycie tego dokumentu przez co najmniej 55 lat. Sędzia, który prowadził sprawę nakazał wyrokiem sądu ujawnić pełną treść dokumentu.

Public Health and Medical Professional for Transparency Documents to organizacja non-profit, składająca się z pracowników służby zdrowia, lekarzy, naukowców i dziennikarzy, istnieje wyłącznie po to, by pozyskiwać i rozpowszechniać dane, na których opiera się FDA przy licencjonowaniu tych tak zwanych „szczepionek” przeciw COVID-19. Jak wiele innych organizacji tego typu, Public Health and Medical Professional for Transparency Documents wykonuje wręcz „zbawczą” pracę względem zwykłych obywateli tej planety.

A teraz dobrze się czegoś złap, otóż w ciągu 90 dni po wydaniu „szczepionki” EUA odnotowali 1223 zgony i 158 000 działań niepożądanych, w tym zgony płodów, spontaniczne poronienia i inne. W swoim „transludzkim” słownictwie farmaceutycznym nazywają to „doświadczeniem postmarketingowym” – zauważa dziennikarka.

Pfizer przyznaje, że w ciągu pierwszych trzech miesięcy od momentu wprowadzenia szczepionki zarejestrował aż 42 086 przypadków niepożądanych reakcji. Można określić na podstawie dokumentu firmy Pfizer, że te 42 086 przypadków stanowiły łącznie 139 888 zdarzeń niepożądanych. Innymi słowy, w wielu przypadkach pojawiły się doniesienia o wielu zdarzeniach niepożądanych, co potęguje całe przedsięwzięcie. „Każdy, kto mówi ci, że te tak zwane szczepionki są bezpieczne, jest gdzieś pomiędzy zahipnotyzowaniem, nieuczciwością i złośliwością. Gdy te dokumenty Pfizera zostały obnażone, uświadomiliśmy sobie jeszcze bardziej dobitnie, że w gruncie rzeczy nasze ciała są niczym innym jak polem sadystycznych eksperymentów, ich bogactwem, ich całkowitym samozwańczym prawem do niszczenia życia, zgarniając przy tym miliardy, może biliony” – komentuje całą sprawę Celia Farber.

Czytając dokument firmy Pfizer, docieramy do tabeli 7, która zawiera szereg kategorii działań niepożądanych, twardych danych, z których wszystkie zostały zgłoszone w ciągu pierwszych trzech miesięcy od wprowadzenia szczepionek firmy Pfizer. Warto to powtórzyć – te twarde, oficjalne dane, zostały zgłoszone w ciągu pierwszych trzech miesięcy od momentu podawania terapii genowej mRNA na COVID-19. Zaznaczamy, że w tabeli 7 tylko w samym kryterium sercowo-naczyniowym przeczytamy o ostrych zapaleniach mięśnia sercowego, zawałach serca, o ostrej niewydolności serca, wstrząsach kardiogennych, wieńcowych chorobach tętnic, zespole tachykardii, kardiomiopatii czy wreszcie częstoskurczu. Słyszeliście o tym w telewizorze? A no tak… Tam tego nie usłyszycie albowiem w telewizorze zachęcają do „szczepień” na COVID-19!

A teraz Szanowni Państwo spójrzcie na tabelę 7 zawartą w dokumencie firmy Pfizer…

Dodatek do dokumentu Pfizera jest najbardziej zdumiewającą sekcją. Zawiera listę ewentualnych wszystkich rodzajów niepożądanych zdarzeń związanych ze „szczepionkami”, które firma Pfizer przewidywała, by monitorować – ponownie, w ciągu zaledwie trzech miesięcy od początku planu „wyszczepienia populacji”. Strona po stronie możemy czytać o planowanych zdarzeniach niepożądanych. Każdy rodzaj wydarzenia oddany w medycznym języku. Można pokusić się o stwierdzenie, że lista planowanych, ewentualnych NOP-ów (nieporządnych odczynów poszczepiennych) do monitorowania jest praktycznie bez końca. Spójrzcie…

Analiza zbiorcza raportów zdarzeń niepożądanych firmy Pfizer zawiera również informacje o zakrzepicy mózgowo-rdzeniowej, mrożących krew w żyłach zadławieniach, zapaleniu dróg żółciowych, przewlekłym autoimmunologicznym kłębuszkowym zapaleniu nerek. To zaledwie tylko i wyłącznie w okresie pierwszych trzech miesięcy od daty rozpoczęcia globalnego „wyszczepiania ludzkości”. Ale to nie koniec, to zaledwie początek!

Dalej jest mowa o przewlekłym skórnym toczniu rumieniowatym, zespole chronicznego zmęczenia, przewlekłym zapaleniu żołądka, przewlekłym zapaleniu limfocytów, przewlekłym i nawracającym wieloogniskowym zapaleniu kości i szpiku, przewlekłej niewydolności oddechowej, zapaści krążenia, mnogim porażeniu nerwów czaszkowych, zespole CREST, chorobie Crohna, kriofibrynogenemii, zespole CSWS, zapaleniu naczyń skórnych, zapaleniu pęcherza moczowego i WIELE oj WIELE więcej. Lista jest praktycznie niekończącym się wypunktowaniem „tragedii utraty zdrowia i życia”.

Źródłem powyższych indformacji są dokumenty sądowe i dokumenty produkcyjne Pfizera z FDA. Raport w formacie PDF pobierzesz TUTAJ.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. pikpok 08.05.2022 15:09

    Widać wiedzieli o tym skoro francuski sąd podobno zgon w wyniku szczepionki zakwalifikował jako samobójstwo, a ubezpieczyciel odmawia wypłaty

    https://www.bibula.com/?p=132433

  2. keitaro 09.05.2022 08:51

    Polacy nic sie nie stało, Polacy nic sie nie stało …. , te 200.000 zgonów to statystyka. Latarni w Warszawie zabraknie żeby wywiesić tych co dołożyli swoją cegiełkę do ludobójstwa. Wystarczy że pójdzie jeden proces o odszkodowanie, a za nim posypie się masa pozwów.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.