Pfizer nie wymaga od swych pracowników szczepienia

Opublikowano: 13.08.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2436

W czasie gdy w amoku coraz więcej amerykańskich korporacji, uniwersytetów, szpitali narzuciło już obowiązek zaszczepienia się wszystkich pracowników, gdy szaleńcy chcą na siłę wyszczepić całą armię amerykańską oraz pracowników federalnych i stanowych, przeciek z dokumentu wewnętrznego firmy Pfizer, producenta jednej ze „szczepionek przeciwko Covid-19”, pokazuje, że koncern nie wprowadził dotychczas i nie zamierza wprowadzić takiego obowiązku wobec swoich pracowników.

W wewnętrznym dokumencie, opatrzonym klauzulą „poufne”, wiceprezydent korporacji, Payal Betcher, pisze: „Proszę zwrócić uwagę, że jeśli zadeklarowałeś się, że nie chcesz się zaszczepić, odmówiłeś [zakreślając pozycję: „odmawiam”], lub posiadasz jakiś medyczny bądź religijny powód, Pfizer będzie wymagał od ciebie uczestniczenia w cotygodniowych testach PCR”. Dokument wskazuje również, że 80% pracowników (w amerykańskim oddziale firmy) już zostało zaszczepionych, a niecałe 20% jest niezaszczepionych.

Według badań firmy konsulatacyjnej Mercer, już 14% amerykańskich firm wymaga od swoich pracowników zaszczepienia się. Oprócz tego kilkaset uniwersytetów wprowadziło obowiązek zaszczepienia się studentów jako warunku rozpoczęcia bądź kontynuowania studiów.

Pochodzący z okupowanego Białego Domu silny nacisk polityczny na propagandowe wyszczepienie dużego procenta ludności – wraz z innymi pozamedycznymi przyczynami – sprawia że coraz więcej firm i instytucji narzuca obowiązek zaszczepienia się jako warunku dalszej umowy o pracę oraz otrzymania nowej pracy.

Podczas niedawnego spotkania uzurpatora prezydenckiego z przedstawicielami największych amerykańskich linii lotniczych, jedynie przewoźnik lotniczy United oznajmił o wprowadzeniu obowiązku zaszczepienia. Delta, Southwest oraz American Airlines nie zmieniły do tej pory swoich wymagań. Jeden z dyrektorów Delta powiedział, że już 75% pracowników zaszczepiło się bez wprowadzenia obowiązku. Zamiast obowiązku, korporacje wprowadzają natomiast różnego rodzaju naciski oraz „benefity” i „nagrody”. Np. American Airlines udziela jeden dodatkowy płatny dzień urlopu dla każdego kto zaszczepił się. Firma nie podaje jednak – bo nie pyta o to pracowników – że po zaszczepieniu się niebezpiecznym preparatem reklamowanym jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, który powoduje różnego rodzaju skutki uboczne, każda osoba po zaszczepieniu się potrzebuje w najlepszym przypadku kilka dni na przejście kryzysu, kiedy to organizm reaguje gorączką, bólami, dreszczami po wstrzyknięciu trucizny reklamowanej jako „szczepionka przeciwko Covid-19”.

„Szczepionka przeciwko Covid-19” nie przeciwdziała transmisji „wirusa SARS-Cov-2”, „Szczepionka przeciwko Covid-19” nie zapobiega zachorowaniu na „Covid-19” – stwierdzają producent i CDC. „Szczepionka przeciwko Covid-19” ma setki skutków ubocznych – przyznaje po cichu przyznaje CDC. Do tej pory „szczepionka przeciwko Covid-19” zabiła 13 800 Amerykanów. Według niezależnych badań, system VAERS rejestruje od 1% do 10% wszystkich przypadków poszczepiennych skutków.

Dotychczasowe praktyki, przestrzegane przez organa regulacyjne a nawet producentów, wycofywały kaźdy eksperymentalny lek bądź szczepionkę, gdy w badaniach zmarło kilka-kilkanaście osób. W „szczepionce przeciwko Covid-19” nie przestrzega się już żadnych reguł, nie mają znaczenia ogromne ofiary śmiertelne i setki tysięcy poszkodowanych, cierpiących, niekiedy z trwałym kalectwem, nie liczy się niezbity naukowy fakt, że śmiertelność osób zakwalifikowanych w wyniku fałszywych testów PCR jako „zainfekowane”, jest niezwykle mała i dla populacji poniżej 85 roku życia wynosi ułamek procenta, nie liczą się żadne naukowe ekspertyzy – które i tak są cenzurowane. Liczy się magiczny „Covid-19” jako pretekst do zreorganizowania świata w ramach Nowego Światowego Porządku.

Na podstawie: Breitbart.com
Opracowanie i źródło: Bibula.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.