Czy to ostatni jej występ w TVP?

Opublikowano: 27.01.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1453

Posłanka Maria Kurowska z Solidarnej Polski w TVP 3 Rzeszów pokazuje niewygodne – ale oficjalne – statystyki covidowe. Mówi, że w Polsce zamiast stawiać na leczenie covida, promuje się „szczepionki”, które niczego nie dają (i pokazuje kolejne statystyki). Zapewne więcej jej do studia TVP nie zaproszą.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Admin WM 27.01.2022 11:44

  A może PiS zamierza zmienić narrację rządową i dlatego wpuścili tę panią do TVP? Przygotowują ludzi do zakończenia pandemii (potem nie będzie lepiej, bo pojawi się realny kryzys gospodarczy z winy blokowania łańcuchów dostaw i dodruku pustego pieniądza).

  Z drugiej strony wystąpienie posłanki w TVP może być szczere – mimo panowania nad głosem i mimiką, wyraźnie widać, że strasznie trzęsą się jej ręce podczas pokazywania wykresów.

 2. Punkt Zero 27.01.2022 13:01

  Z wyliczeń botów wynika, że coraz więcej ludzi jest gotowa za pomocą tasaka, noża czy innej siekierki pościnać łby tej zarazie, która sama siebie określa jako elita. Drugi niepokojący sygnał po za radykalizacją postaw to zwiększenie się grupy ludzi którzy się budzą podam przykład:
  Wchodzę do sklepu mięsnego a sprzedawczyni od progu krzyczy “miał Pan rację z tymi szczepionkami”! Mówię – tak czemu? “Przychodziła do nas taka Pani Jadzia która strasznie się bała tego wirusa, 2 dni po trzeciej dawce martwą w domu znaleźli”. A no widzi Pani odparłem, miała już swoją ostatnią prostą. :))))
  Pani popatrzyła na mnie i wiedziałam, że do kogo jak do kogo, ale do niej dotarło.
  Zawsze chodzę bez maski i serdecznie się do wszystkich uśmiecham, jestem też gadułą którą wszyscy znają. Kręcą się w swoich karuzelkach i patrzą z politowaniem na tego sympatycznego Pana Foliarza, ale przychodzi taki dzień gdy coś do nich dociera, schodzą na chwilę ze swojej karuzeli i pytają – Jak Pan to robi, dlaczego jest Pan szczęśliwy?

 3. bogdzio 27.01.2022 19:25

  Obejrzałem o 18.oo panel ekspercki podobno prezydencki co świadczy o owczej ślepocie naszego prezydencika i oczywiście żadnej zmiany narracji pisu nie ma, brniemy w bagno nieustająco wbrew WielkiejBrytani, Hiszpani czy ostatnio Holandii którzy likwidują korona blokady. Jak długo jeszcze wytrzymamy?
  Aha w Oświęcimiu derektor szpitala nakazał wszystkim medykom obowiązkowe wiemyco do 1marca. Powtórka z rozrywki po 75 latach

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.