Pentagon wycofa ze służby wadliwe okręty wojenne

Opublikowano: 24.07.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1285

Pentagon masowo wycofa ze służby wadliwe okręty amerykańskiej marynarki wojennej. Powodem wycofania są awarie, które pojawiły się w różnym czasie.

Dokument nie został jeszcze zatwierdzony, ale przybliżona lista „wadliwych” statków jest już znana.

Do 2022 roku z floty wycofanych zostanie ponad dwadzieścia jednostek. Wśród nich są trzy okręty walki przybrzeżnej typu Freedom: „Fort Worth”, „Detroit” i „Little Rock”. Pentagon wycofuje również okręty LCS Coronado i krążowniki klasy Ticonderoga.

Powodem wycofania ze służby tych jednostek są awarie, które pojawiły się w różnym czasie. Na przykład, na okręcie „LCS Detroit” niespodziewanie wyłączają się silniki.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.