Pegasus to szpiegowska superbroń

Opublikowano: 09.01.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 719

Pegasus to super broń szpiegowska, o której agenci kiedyś mogli sobie tylko pomarzyć. Płk Grzegorz Małecki tłumaczy sposób działania oprogramowania szpiegowskiego Pegasus. Ocenia, że polskie prawodawstwo nie jest przystosowane do tego funkcjonowania tego systemu w polskim systemie bezpieczeństwa. Zdaniem byłego szefa Agencji Wywiadu doniesienia o nieprawidłowościach podczas wykorzystywania systemu Pegasus powinny być zbadane przez komisję śledczą.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.