Kaczyński nie chce, by Patrioty z Niemiec broniły Polski

Opublikowano: 30.11.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 684

https://www.youtube.com/watch?v=h94RiAuJMkM

Od jakiegoś czasu w naszym kraju trwa spór w sprawie decyzji osób zarządzających naszym państwem w sprawie baterii obrony przeciw rakietowej patriot, które zostały nam zaproponowane przez rząd niemiecki, jednak nasze władze chcą przekazać systemy dalej na wschód dla Ukrainy. Decyzja ta wygląda na szlachetną, jednak czy państwo, które jest tak blisko pełnoskalowej wojny z ryzykiem, że może również zostać zaatakowane, powinno przekazywać cały swój nowoczesny sprzęt innemu państwu, nie dbając o zabezpieczenie własnych interesów i obywateli?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Maurycy 30.11.2022 12:39

    Jak zwykle Kaczyński bruździ i pogrąża Polskę.

  2. Krisnow 30.11.2022 12:55

    Takie decyzje kwalifikują się pod trybunał stanu!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.