Patent z 2015 r. dotyczący COVID-19

Opublikowano: 11.10.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1994

https://youtu.be/QtDygI6CTeg?t=14

Coraz więcej faktów wskazuje na to, że ogólnoświatowa afera z tak zwaną „epidemią” koronawirusa COVID-19, została w przestępczy sposób sfabrykowana i była przygotowywana co najmniej od roku 2015. 13.10.2015 r. Richard A. Rotschild uzyskał patent na aplikację biometryczną dotyczącą monitorowania procesów życiowych, w ramach narzędzi “walki” z… COVID-19! Nie wierzysz? Zobacz na filmie zrzuty ekrany – czas wideo: 19:28. Niedawno podobna afera była z nazwą COVID-19 w danych statystycznych Banku Światowego z 2017 i 2018 r., którą wyjaśniono błędem pracownika WHO, a tabele wyedytowano. Teraz mamy do czynienia z drugą podobną wpadką – zaraz pójdą w ruch antyfakenewsownie, że to tylko zbieg okoliczności i na pewno kolejny błąd oprogramowania lub jakiegoś pracownika.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o