Paszport covidowy to koń trojański systemu kredytu społecznego

Opublikowano: 21.12.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Publicystyka, Społeczeństwo, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2028

Wolność jaką znamy dotychczas, na naszych oczach odchodzi do lamusa. Niektórzy jeszcze się łudzą, że jakoś to będzie, ale są i tacy, którzy w ogóle nie dostrzegają zagrożenia w totalitarnych zapędach rządzących na całym świecie. Dodajmy zaskakująco zbieżnych, jakby planowanych globalnie. Na naszych oczach powstaje wielki system ucisku NWO, a jego pierwszym krokiem jest paszport covidowy i kod QR zapewniający sześciomiesięczną subskrypcję na prawa obywatelskie u Pfizera.

Gdy półtora roku temu nieliczni ostrzegali, że podążamy droga faszystowskiego reżimu, przeświadczeni o własnej inteligencji covidianie śmiali się, bełkocząc coś o foliowych czapeczkach i płaskiej ziemi. Wystarczyło poczekać i paszporty sanitarne oraz przymus szczepień stają się naszym realnym problemem a nie szurską teorią spiskową.

Dzisiaj ci sami bezrefleksyjni ludzie krzyczą, że paszporty covidowe i segregacja sanitarna to jedyna opcja, a obowiązek szczepień powinien być dla wszystkich i to natychmiast.

Nieszczęśnicy nie dostrzegający tego, jak są powoli gotowani niczym żaba w podgrzewanym garnku. Dziś wyśmiewają się z teorii, że paszport szczepień to protoplasta systemu kredytu społecznego. Pierwszy krok do likwidacji gotówki, stworzenia cyfrowego portfela w banku centralnym dla każdego z nas i wdrożenia CBDC – Central Bank Digital Currency, który może być walutą z datą ważności.

Wszyscy, którzy myślą, że to tylko dwa zastrzyki i potem kolejne co pół roku, a szczepionki to coś wspaniałego, nawet nie zauważą w tym nic dziwnego, że prawa obywatelskie zależą od wstrzyknięcia sobie preparatu, który na dodatek jest nieskuteczny, bo trzeba go podawać co kilka miesięcy czego nie było nawet z wyjątkowo nieskutecznymi szczepionkami przeciw grypie, stręczonymi tylko raz do roku.

Zgadzanie się na to, aby ludzi traktować jak bydło, w nieuchronny sposób doprowadzi do tego, że tak właśnie wszyscy będą traktowani z wszelkimi tego konsekwencjami z zarżnięciem nieboraka na życzenie właściciela włącznie.

Dzisiaj władza sprawdza ile i jakie preparaty sobie wstrzykujemy, a za chwilę zaczną sprawdzać, czy nie masz za dużo mandatów, czy wypełniałeś prawidłowo deklarację podatkową, albo czy zagłosowałeś na właściwą partię. Zabrano ludziom ich podstawowe prawa a teraz będą oddawane po kawałku posłusznym.

Tylko ślepcy nie widzą, że jesteśmy teraz świadkami „chinizacji” Europy. To właśnie tam zaczęła się cała zabawa z kodami QR i to właśnie tam w Chinach wdrożono zarówno system Kredytu Społecznego jak i cyfrową walutę – Juana – z terminem ważności. Nie ma już żadnych wątpliwości, że przy chórze pożytecznych idiotów covidian, ten system jest obecnie wdrażany w całej Unii Europejskiej pod kierownictwem Ursuli Von Der Leyen.

Tak jak Nowa Normalność okazała się Nienormalnością tak Nowa Wolność okaże się Zniewoleniem. Obecne “paszporty szczepionkowe” posłużą zbudowaniu i przetestowaniu systemu kontroli społeczeństw, a potem do systemu będą włączane kolejne grupy społeczne. Kto się godzi na taką kontrolę i paszporty covidowe w obecnej formie, jest świadomie lub nie, beta-testerem systemu kredytu społecznego czyli cyfrowego totalitaryzmu.

Jeśli komuś wydaje się, że cyfrowa waluta to pieśń przyszłości, niech się lepiej zacznie interesować światem. Mówi się o tym otwarcie już w Polsce.

„Cyfrowy złoty jest przyszłością”, „Weźmy przykład… jakiegoś kryzysu. Rząd wówczas emituje pieniądz i dostarcza np.dla gospodarstw domowych, ale z konkretnym terminem, do kiedy pieniądze można wydać… Jeśli ktoś nie skorzysta, wówczas środki przepadają” – mówi prezes GPW Marek Dietl w wywiadzie dla „Business Insider Polska”.

Pieniądz cyfrowy z ograniczoną datą przydatności do wydania, albo wyłączany zdalnie dla niepokornych, którzy odmówią kolejnego szprycowania? Jeszcze niedawno było to powodem do śmiechów, ale teraz chyba trzeba zacząć się martwić na poważnie. Celem konstruktorów NWO – do którego bardzo się zbliżono w ciągu ostatnich dwóch lat – jest jedno konto w Banku Centralnym dla każdego obywatela, powiązane z system kredytu społecznego, co zapewni całkowitą kontrolę naszego życia, nagradzanie pokornych i eliminację buntowników.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Szwęda 21.12.2021 14:19

    Czy aby na pewno e-CNY został już wprowadzony w Chinach, czy przypadkiem jednak nie napotyka jego wprowadzanie poważnego oporu?

  2. Doctor Who 21.12.2021 14:31

    Państwo jakie znamy powstało na skutek indywidualnych decyzji. Ingerencja w tą decyzyjność zmusza ludzi do ograniczania swoich wyborów. Najcięzszego kalibru ingerencje to militarne, finansowe, spoleczne. One odkształcają organizację społeczeństwa na rzecz obrony ludzi przed niekorzystnymi wpływami. Wojny, haniebne kredyty, marksizm zmuszaja ludzi do używania zasobów do obrony swojej społeczności i siebie samych. Ten sam schemat widac w covidianizmie. Wytacza różnego kalibru działa po to żebyśmy musieli w obronie własnej zażywać zasoby potrzebne do życia. W tym niszczy lub osłabia struktury państwa korzystne dla obywateli. Służba zdrowia jest tego przykładem. Uprawnione jest twierdzenie, że kovidianin w skutkach swoich działań nie różni się od wymienionych wyżej plag.

  3. adambiernacki 21.12.2021 17:24

    Kovidianin to konformista niezwykle groźny bowiem jest to wyborca Hitlera. Jest to ten, który zbudował zarówno III Rzeszę jak i stalinowski koszmar. Kovidianin to największa patologia jaka istnieje przy niej miejski moczymorda i damski bokser wędzący się w komunalnym slumsie to człowiek godny szacunku i przykładny obywatel. Wiejski leniwy chlejus leżakujący w rowie podobnie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.