Partia KORWiN chce zmarginalizować separatystów

Opublikowano: 30.05.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1450

Partia KORWiN coraz częściej przebąkuje o opuszczeniu Konfederacji. Z informacji „Mediów Narodowych” wynika, że ugrupowanie postawiło ważny warunek pozostałym formacjom zrzeszonym w sejmowym kole.

Według informacji uzyskanych przez Michała Jelonka, partia posłów Korwin-Mikkego i Konrada Berkowicza chce na dobre rozprawić się z Wolnościowcami. Formacja nie tylko nie zamierza dzielić się pieniędzmi podatnika z Jakubem Kuleszą, Dobromirem Sośnierzem i Arturem Dziamborem. Partia domaga się jeszcze wykluczenia Wolnościowców z list wyborczych z przyszłym roku.

Według informacji ma to być warunek dalszego pozostania KORWiN w strukturach Konfederacji. „Jak wynika z moich informacji, @Partia_KORWiN pod rygorem wyjścia z Konfy, rzuciła na negocjacyjny stół warunek o niedopuszczeniu do startu w wyborach członków @wolnosciowcy, za wyjątkiem posłów, którzy mieli już wcześniej gwarancję otrzymania jedynek” – napisał na „Twitterze” Michał Jelonek.

Autorstwo: Dariusz Kloch
Na podstawie: Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com

9

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.