Partia islamistyczna wystartuje w wyborach w Szwecji

Opublikowano: 11.11.2019 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 726

Nowo utworzona partia islamistyczna polityka tureckiego pochodzenia, Mikaila Yüksela, dostała pozwolenie na udział w następnych wyborach parlamentarnych w Szwecji.

Yüksel został ponad rok temu wyrzucony z Partii Centrowej (Centerpartiet), gdy ujawniono, że próbował utworzyć w Szwecji oddział ultranacjonalistycznej, faszystowskiej organizacji „Szare Wilki”. W sierpniu stało się jasne, że Yüksel zamiast oddziału „Szarych Wilków” utworzył własną partię islamistyczną pod nazwą Nyans i będzie próbował dostać się do szwedzkiego Riksdagu.

Na swoim profilu na „Facebooku” Mikail Yüksel z radością poinformował, że partia Nyans jest teraz formalnie zarejestrowana przez komisję wyborczą i może prowadzić kampanię na terenie całego kraju.

Docelowym elektoratem nowej formacji mają być przed wszystkim islamscy imigranci w Szwecji, a jej lider twierdzi, że jego partia będzie zwalczać „islamofobię i wrogość wobec obcych”, którymi jakoby przesiąknięte jest szwedzkie społeczeństwo. Inną ważną sprawą ma być rozwiązanie problemu braku mieszkań i złych warunków bytowych imigrantów.

Wszystkie te cele miałyby być sfinansowane poprzez zwiększenie wydatków państwa na różne przedsięwzięcia integracyjne.

Autorstwo: Rolka
Na podstawie: Resett.no
Źródło: Euroislam.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,25 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Remigiusz
Użytkownik
Remigiusz

no to za parę lat od północy będziemy mieli kalifat…postuluje o wstrzymanie eksportu pontonów,oraz wszystkich pływalnych rzeczy do Szwecji

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ