Parada oszustów

Opublikowano: 26.10.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 601

W sumie nie macie gwarancji, że kupiony gong na serwisie aukcyjnym, lub ten który został przywieziony z Tybetu, nie został kupiony na targu od tantrycznego czciciela Ścieżki Lewej Ręki. Dźwięk takiego gongu nie jest mile widziany w naturze. To dźwięk spod ziemi. Jak się upewnić, że nie jesteś bombardowany negatywnymi wibracjami akustycznymi? Jak się chronić przed wpływem hipnotyzerów, którzy operują dźwiękami, aby spenetrować i zdegradować doszczętnie wasz budżet, a niekiedy cały majątek? Jeżeli wydaje ci się, że wszystkie gongi to samo zdrowie i kąpiel dźwiękowa (to tylko nazwa) dla duszy, to jesteś w poważnym błędzie. To oznacza, że można już tobą manipulować.

Źródło: YouTube.com

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.