Pandemiczny cyrk na spotkaniu G-7

Opublikowano: 14.06.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3284

W Wielkiej Brytanii odbył się właśnie szczyt największych gospodarek świata zwany G7. Pokazał on szczyt pandemicznej hipokryzji elit i nakreślił pewne niepokojące zarysy nadchodzącej przyszłości.

Szczytem hipokryzji był rozdźwięk jaki istniał między częścią oficjalną spotkania a jej kontynuacją. Na początku wszyscy na pokaz witali się łokciami, czy żółwikami. Potem przywódcy G7 stanęli w szyku przynoszącym skojarzenia z porannych ćwiczeń w telewizji śniadaniowej. Takie obrazki poszły w świat. Okazuje się, że chwilę potem wszyscy wspólnie siedzą przy stole i świętują, poklepując się po plecach i witając się normalnie, jakby covidek miał istnieć tylko dla potrzeb telewizji i ogłupienia przestraszonych nim mas.

Podobnie z maseczkami. W części oficjalnej dla mediów wszyscy stoją grzecznie zamaskowani, a po przekazach medialnych ściągają je i dyskutują jakby nigdy nic. Jednocześnie ci sami przywódcy znęcają się nad swoimi społecznościami każąc im chodzić w szmatach na twarzy nawet w upalne dni na świeżym powietrzu.

Na oficjalnych bankietach sytuacja wygląda równie kuriozalnie. Wszyscy możni tego świata paradują bez masek i zachowania jakichkolwiek dystansów społecznych, a znajdująca się dookoła obsługa rekrutująca się z plebsu, pozostaje zamaskowana niczym posłuszni niewolnicy.

Ciekawe jest też to co można było usłyszeć podczas oficjalnych przemówień w trakcie szczytu G7. Na przykład obecny prezydent USA, Joe Biden ogłosił, że “będą nowe pandemie”, ale nie wysypał się, kiedy zostaną odpalone. Wcześniej podobnie mówił pandemiczny guru – kill-Bill Gates więc można im wierzyć skoro już teraz tak solennie o tym zapewniają.

Ciekawie opowiadał również globalista i wychowanek “elit” z Davos od Klausa Schwaba – prezydent Francji Emmanuel Macron, który szczegółowo opisał zobowiązania G7 dotyczące globalnych szczepień. Obwieścił, że celem jest zaszczepienie co najmniej 60% światowej populacji do przyszłego roku. Ma to zostać osiągnięte prośbą i groźbą. Postanowiono też przekazanie ponad miliarda dawek szczepionek przeciw COVID biednym państwom, obligując je do wstrzykiwania tych preparatów swoim obywatelom.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szwęda 14.06.2021 17:06

    Najwięksi bandyci świata założyli namordniki na chwilę żeby oddać cześć swojemu bóstwu, szatanowi! Widocznie wystarczyła na to chwila i nie musieli już dłużej tego robić. My, ich bydło, którego krwi te potwory potrzebują, zostaniemy wszyscy oznakowani za pomocą szprycy i będziemy mogli zdejmować naryjniki tylko kiedy oni pozwolą!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.