Pandemia zapewniła „szansę” na Wielki Reset

Opublikowano: 17.11.2020 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2517

Wielki Reset zaczął zyskiwać na popularności na „Twitterze” po tym jak kanadyjski premier Justin Trudeau powiedział, że pandemia koronawirusa dała „okazję na przeprowadzenie resetu”.

Trudeau wygłosił te słowa podczas wrześniowej ONZ-owskiej konferencji wideo, na którą właśnie teraz zwrócono uwagę. „Lepsza odbudowa oznacza uzyskanie wsparcia dla najbardziej narażonych, przy jednoczesnym utrzymaniu tempa realizacji Agendy 2030 zrównoważonego rozwoju oraz celów zrównoważonego rozwoju” – powiedział Trudeau.

„Ta pandemia stała się okazją do resetu – to nasza szansa, aby przyspieszyć nasze przedpandemiczne wysiłki, aby na nowo wyobrazić sobie systemy gospodarcze, które faktycznie odpowiadają na globalne wyzwania, takie jak skrajne ubóstwo, nierówności i zmiany klimatyczne” – dodał.

Wielu użytkowników „Twittera” twierdzi, że Wielki Reset był „teorią spiskową”, mimo że jest to oficjalny program Światowego Forum Ekonomicznego, wielu elit finansowych i organizacji pozarządowych.

Jak podkreślił były australijski senator Cory Bernardi, Wielki Reset to po prostu nowy afisz dla starego planu centralizacji władzy i Nowego Porządku Świata.

Bernardi zauważył, że pandemia koronawirusa ułatwiła możliwość przeprowadzenia bardzo podobnego ataku, który technokraci wcześniej starali się uzasadnić pod hasłami zmian klimatu, a mianowicie zamknięcia gospodarek, zmniejszenia zużycia paliwa i podróży lotniczych, a także ograniczenia swobód obywatelskich i wolności do przemieszczania się.

Jak już wcześniej podkreślaliśmy, promując Wielki Reset, globalista Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab zapewnił, że świat „nigdy” nie wróci do normy, jednocześnie przyznając, że koronawirus „nie stanowił nowego egzystencjalnego zagrożenia”.

Autorstwo: Paul Joseph Watson
Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.