Pandemia strachu i bieda w Polsce

Opublikowano: 23.04.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 643

Pod przykrywką stworzonej przez media paniki na zlecenie możnych tego świata odbiera nam się wolność, zdrowie, majątek aby zrobić z nas bezbronnych niewolników w tworzonym przez nich świecie technokratycznej dyktatury. W materiale są informacje tylko z oficjalnych źródeł, bez szurii i foliarstwa, to nie są tzw. „teorie spiskowe”, to są tylko i wyłącznie fakty, które się dzieją już nie za kulisami ale na naszych oczach, podczas gdy większość społeczeństwa śpi ogłupiana medialną propagandą strachu.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.