Pandemia samobójstw, psychoz i chorób serca w Australii

Opublikowano: 26.10.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1208

Uwaga! Konto podane na wideo przy napisie „Wspieraj wolne media” nie jest kontem portalu „Wolne Media”. To konto firmy, do której należy telewizja PL1. Nasze konto znajdziecie TUTAJ.

Edyta Paradowska rozmawia z Leszkiem Kuncem z Australii o sytuacji w tamtym państwie. Właśnie przeszło tam prawo, niepodpisane jeszcze przez gubernatora Wirginii, że lekarze będą musieli leczyć według dyrektyw rządu, a nie według własnego doświadczenia i praktyki. Lekarze odmawiający dostosowania się do wytycznych będą trafić pracę. Po kampaniach szczepień na COVID-19, obserwuje się gwałtowny wzrost liczby zgonów, samobójstw, zaburzeń psychicznych i chorób serca. Według oficjalnych statystyk, do szpitali na oddziały intensywnej terapii trafiają głównie osoby po kilku dawkach preparatów. Nieszczepieni są rzadkością.

Źródło: PL1.tv

12

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. replikant3d 26.10.2022 19:43

    Pierwsze ,,efekty,, depopulacji szczepiennej.

  2. Dorota Nawigatorka 26.10.2022 21:25

    “…że nauczyciele będą musieli leczyć według dyrektyw rządu, a nie według własnego doświadczenia i praktyki”- chyba lekarze…? 😉

  3. Admin WM 26.10.2022 21:53

    Masz rację. Już poprawiłem.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.