Nie zapominajmy o przeszłości

Opublikowano: 12.07.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 930

Podcast Suwerennego PL. Nie można zapominać o rzezi wołyńskiej, jednej z największych tragedii Polaków. Nie ze względu na Ukraińców, ale ze względu na pamięć o pomordowanych rodakach. Zasługują na pamięć, bo cierpienia jakich doznali, którym nie towarzyszy zwyczajne, ale szczere „przepraszam” ze strony ukraińskich władz, wrócą jak bumerang zgodnie z prawem karmy. Spójrzcie na to, co się dzieje na Ukrainie. Nierozliczona zbrodnia, wypieranie się jej i usprawiedliwianie, powróciła do Ukraińców i teraz sami wołają o pomoc, gdy do władzy doszli spadkobiercy banderowców. Nie można budować przyszłości unikając rozliczenia przeszłości.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.