Pamięci Jolanty Brzeskiej

Opublikowano: 04.03.2012 | Kategorie: Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 529

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w pikiecie przed Prokuraturą Generalną w Warszawie, zorganizowanej przez środowiska lokatorskie. Odbyła się ona w rocznicę zabójstwa działaczki Warszawskiego Stowarzyszenia Lokatorów Jolanty Brzeskiej.

Uczestnicy demonstracji protestowali przeciwko brakowi działań prokuratury i opieszałości z jaką wyjaśniana jest sprawa. Śledczy do dzisiaj twierdzą, że nie mają podejrzanych ani możliwego motywu zabójstwa, pomimo że byli wielokrotnie informowani o konflikcie lokatorki z Markiem M., zajmującym się zawodowo skupowaniem roszczeń i przejmowaniem kamienic w Warszawie.

Nie zostały dokładnie sprawdzone nawet bilingi z telefonu Brzeskiej, a funkcjonariusze policji prowadzący przeszukanie w jej domu po zidentyfikowaniu ciała, nie wiedzieli czego dotyczy sprawa. Do dziś nie wiadomo też jak Brzeska mieszkająca na warszawskim Mokotowie znalazła się w Lesie Kabackim, gdzie znaleziono jej spalone zwłoki.Uzyskanie wszystkich ekspertyz kryminalistycznych oraz związanych z nimi dokumentów opóźniło pogrzeb działaczki ruchu lokatorskiego do stycznia tego roku. Pomimo tak długich badań śledczy twierdzą, że ekspertyzy nic nie wniosły.

W pikiecie wzięli udział członkowie Komitetu Obrony Lokatorów, Warszawskiego Stowarzyszenia Lokatorów i Polskiej Unii Lokatorów. Skandowano miedzy innymi “Pamiętamy Jolę Brzeską!”.

Opracowanie: Piotr Ciszewski
Źródło: Lewica


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. senseimarcel 04.03.2012 10:09

  Albo prokuratura siedzi w kieszeni pana Marka M albo jest wyjątkowo nieudolna.

 2. Il 04.03.2012 11:10

  policjanci pracują tak aby było dla nich najbezpieczniej i oby do emeryturki.
  W tej sprawie raczej nie ma co liczyć na pomoc skorumpowanej policji.
  Policję i prokuraturę można osądzić w Strassburgu.

  Na dzień dzisiejszy lepiej zastosować bardzo ostrożne społeczne śledztwo. Można skorzystać z pomocy jasnowidzów. W ostateczności wszystkie chwyty dozwolone więc można stosować różnego rodzaju podsłuchy, nagrywanie rozmów ukrytymi mikrofonami i kamerkami itp.

 3. Dobrodziej 04.03.2012 13:41

  Obama w wyniku półrocznego śledztwa, które pochłonęło 2200 godzin badań ekspertów – jego aktu urodzenia FAŁSZYWY

  Info jest z CBS czyli jednej z największych stacji telewizyjnych w USA – tu filmik krótki o tym – http://www.youtube.com/watch?v=Alz9pMx90iY tutaj 80-minutowa pełna prezentacja dowodów – http://www.youtube.com/watch?v=_w0SVOwWGjw (dokument aktu urodzenia został stworzony komputerowo przez skanowanie i sklejanie wielu dokumentów, obrazek aktu składa się z 8 warstw, nigdy więc nie istniał oryginał na papierze). A tu dla uwiarygodnienia tego, że nikt sobie nie zmontował tego filmiku z CBS w domu i nie podszył się pod stację, info na stronie www stacji – http://www.cbsnews.com/8301-501363_162-57388245/arpaio-investigates-obamas-birth-certificate/
  To może być news dnia na świecie 🙂 bo Obama nie spełniał zatem podstawowych kryteriów ubiegania się o stanowisko prezydenta USA, więc został prezydentem bezprawnie!
  Pozdrawiam 🙂

 4. maleczka 04.03.2012 19:34

  a ty dobrodziej oszalales z tym obama dzisiaj czy co???? 🙂
  kto ich tam wie prawda czy falsz…zaleznie pewno jak im obama i do czego pasuje ….niestety.Nie dajmy sie zwariowac i pilnujmy naszego podworka!

 5. Dobrodziej 04.03.2012 21:48

  Ma wg mnie znaczenie kto kieruje najpotężniejszym państwem na świecie i czy ono wpadnie teraz w okres jakiegoś kryzysu politycznego czy nie 🙂

 6. cetes 04.03.2012 23:51

  Najpotężniejszym państwem świata jest Izrael.
  USA to tylko jego zamorska posiadłość.

 7. Il 06.03.2012 01:03

  szlajają się po Polsce różni płatni mordercy ze wschodu a i polskawi też potrafili zabić za małe pieniądze (aby było na flachę itp)

  Prokuratura nieudolna bo to POkuratura.

  Obserwować jak najbardziej szczegółowo tego Marka M. i jego znajomych. Dowiedzieć się o nich jak najwięcej to możliwe.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.