Pacyfikują wielkie protesty w Niemczech!

Opublikowano: 19.11.2020 | Kategorie: Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3028

Media milczą w tej sprawie, ale my piszemy, otóż 18 listopada 2020 roku, odbyły się i de facto nadal trwają masowe protesty w Berlinie. Niemcy chcą zachować resztki demokracji, które wyrywa im władza. Przegłosowane zostały wczoraj kolejne obostrzenia, między innymi prawo zezwalające na wtargnięcie policji w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu do prywatnych domów w celu sprawdzenia ile osób znajduje się w mieszkaniu czy też budynku.

To rzeczywisty koniec demokracji w Niemczech, protestujący są załamani i mówią, wprost że naród niemiecki został rzucony na kolana a atmosfera przypomina tę z roku 1939, co jak wiemy nie wróży nic dobrego dla Niemiec jak i w zasadzie całej Europy. Protestujący już od ósmej rano zbierali się w Berlinie, aby sprzeciwić się próbom zatwierdzenia nowego prawa. Bardzo szybko zostali potraktowani armatkami wodnymi i gazem, pacyfikacja trwała aż dwie godziny, po czym przemoczony i poobijany tłum rozpierzchnął się.

Część protestujących została wyłapana przez policję. Obecnie nadal trwają protesty, jednak już nie tak liczne. Co to oznacza? Otóż to oznacza, że słynna książka „Rok 1984” autorstwa Georga Orwella przestaje być jedynie pewnego rodzaju fikcją literacką i materializuje się na naszych oczach. Niepokojące jest również i to, że podobną ustawę przygotowała także Szwajcaria i w najbliższym czasie zamierza ją wprowadzić w życie.

Szanowni Państwo znaleźliśmy się na froncie wojny o naszą wolność, swobody obywatelskie a nawet życie, które jak wiemy jest już zagrożone ze strony nadciągających przymusowych szczepień, preparatem całkowicie nie przebadanym klinicznie a więc wysoce szkodliwym. Jeszcze w 2019 roku wydawało się, że wszystko, co najgorsze nadejdzie, jednak nie tak szybko, nie w roku 2020 a jak donoszą analitycy rok 2021 będzie jeszcze groźniejszy, gdyż działania anty cywilizacyjne zostaną zintensyfikowane przez globalistów.

Krok po kroku, odbierane są nam kolejne prawa, krok po korku całe narody są zastraszane i niszczone psychicznie. Krok po kroku wygaszane są gospodarki wielu krajów globu. Czy zatem powiemy dość? Czy przebudzi się wystarczająca liczba ludzi by móc wpłynąć na przestawienie wajchy czasów i odwrócenie negatywnego trendu w pseudo rozwoju cywilizacyjnym? Rozwoju, który notabene z rozwojem nie ma nic wspólnego a bardziej wiąże się z samozagładą.

Szanowni Państwo dziś informujemy Was, że nasz Zachodni Sąsiad, to jest naród Niemiecki otrzymał kolejny potężny cios w wolność, w demokrację, ale to póki, co kolejna bitwa, tym razem przegrana, jednak wojna toczy się nadal, a my jako przedstawiciele Wolnych Ludzi nie możemy dać się zastraszyć i zniewolić ideologii terroru. Pamiętajcie, że przełom znajduje się jeszcze przed nami, a to czy nadejdzie wcześniej lub później, zależy od masy krytycznej przebudzenia.

Reasumując, dziś zniewolono Niemcy, być może już jutro będzie to Szwajcaria, następnie Francja i Belgia a potem i nasza ojczyzna. Miejmy tego świadomość, spoglądajmy w przyszłość, analizujmy i interpretujmy znaki czasu i wydarzenia polityczne. Bardziej świadomi oznacza posiadający wiedzę a wiedza gwarantuje eliminację strachu. To też dziś mentalnie wspieramy naród niemiecki, a przynajmniej tę jego część, która nie obawiała się wyjść i stanowczo powiedzieć NIE.

Wszystko rozpoczyna się od pojedynczego źdźbła trawy, wszystko, nawet największe rewolucje miały swój początek w miejscu, o którym słyszało nie wielu, by po upływie ustalonego czasu pochłonąć całe narody. To iskra, jedna pojedyncza iskra, która może przerodzić się w płomień a następnie pożar, ale nie będzie to ogień, który niszczy, ale będzie to ogień, który wypala to, co zepsute i gnuśne. To wszystko jeszcze przed nami a do tego czasu opowiedzmy się po właściwej stronie.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. BANDZIORkaq 19.11.2020 14:06

    Akurat mnie to nie zaskoczyło, w razie zbrojnego ruszenia narodów podciągną to pod terroryzm , wszystko jest doskonale , wręcz genialnie zaplanowane. Dopóki wojsko i policja będą wypełniać rozkazy nie mamy szans, zwłaszcza w Europie, pozbawionej dostępu do broni palnej. Wszechobecny Wielki Brat stłumi kazdy bunt, dopóki będzie miał od tego ludzi, a czy służby mundurowe stać na nielojalność wobec systemu, śmiem wątpić, w razie czego dostaną potrójną pensje, każdego można kupić , a zwłaszcza skorumpowaną policję

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.