Oto wielka tajemnica kart płatniczych

Opublikowano: 24.01.2023 | Kategorie: Gospodarka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 3961

To, że karty płatnicze pozwalają na kontrolę społeczeństwa, jest sprawą oczywistą. Kontrola to dobra metoda na zniewolenie ludzi, a w tym kierunku zmierza świat, likwidując gotówkę.

Jednakże to tylko cześć korzyści, jakie niesie z sobą używanie kart płatniczych. Zlikwidowanie gotówki i masowe wprowadzenie w użycie tylko kart płatniczych jest sposobem na bogacenie się banków i banksterów, a razem z nimi rządzących tym światem. Z historii znany przypadki pobierania danin i opłat, np. był to w feudalizmie system zwany dziesięciną, a z kartami płatniczymi będzie podobnie. Kiedyś np. chłop musiał oddawać co dziesiąty snop zboża, a teraz będzie coś podobnego.

Płacenie za każdą transakcję kartą płatniczą skutkowało opłatą od ceny towaru lub usługi w wysokości najczęściej jednego procenta a teraz będzie to znacznie mniej, lecz i tak przyniesie zysk. Zatem banki i banksterzy będą mieć za darmo pieniądze, bo koszt tej opłaty pokrywa kupujący.

Trzeba zrobić z ludzi niewolników, zlikwidować gotówkę i wprowadzić w użycie tylko karty płatnicze, a grupa rządząca światem będzie się bogacić bez żadnego wysiłku i pracy – to wymyślił jakiś geniusz i to stanie się rzeczywistością.

Kupując, konsumując i korzystając z dóbr materialnych i innych, będziesz utrzymywać banki i banksterów, a oni za to sfinansują ci np. jakąś nową wojnę!
Witajcie w nowym systemie feudalnym, tym razem elektronicznym!

Autorstwo: Marek Sikorski
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Możliwość komentowania została wyłączona.