Oszustwo „szczepienne” elit i celebrytów w Hiszpanii

Opublikowano: 02.06.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1781

W mediach społecznościowych sławne stało się nazwisko Jose Marii Fernandeza Sousa-Faro, wielkiego hiszpańskiego przemysłowca branży farmaceutycznej, 76-letniego prezesa europejskiego giganta farmaceutycznego PharmaMar – oskarżonego o to, że zamiast szczepionki przeciwko COVID-19 kazał wstrzyknąć sobie roztwór soli fizjologicznej i zapłacił za wpisanie swojego nazwiska do hiszpańskiego rejestru szczepień.

Dr Sousa-Faro, sam będący naukowcem (jest profesorem biochemii), jest jednym z prawie 2200 znanych osobistości i przedstawicieli elit nie tylko hiszpańskich, ale i europejskich, którzy poddali się fałszywym szczepieniom przeciwko Covidowi, płacąc od 1000 do 2000 euro. W „rozległej sieci celebrytów i elit” – pisze „El Mundo” – „którzy zapłacili pieniądze za oszukańcze wpisanie ich nazwisk do krajowego rejestru szczepień, znajdują się Trinitario Casanova, jeden z najbogatszych ludzi w Hiszpanii, Kidd Keo, Anier, piosenkarz rapujący w języku angielskim i hiszpańskim, Jarfaiter, piosenkarz rapowy, Veronica Echegui, aktorka, Bruno Gonzalez Cabrera, piłkarz, Fabio Díez Steinaker, były olimpijczyk w siatkówce plażowej, José Luis Zapater, pseudonim Titín, były bokser, Camilo Esquivel, uznany i prestiżowy lekarz”.

Zaangażowanie w kwestię tak wielu „celebrytów” i potentatów daje nadzieję, że stalowa ściana oszustwa Covid i obowiązkowej surowicy zacznie w jakiś sposób pękać od strony Hiszpanii. Zamożni i wpływowi ludzie mogą opłacić dobrych prawników; choć stopień „przestępstwa” nie został jeszcze określony – policja od miesięcy ściga ich jak terrorystów z ISIS-u. Wśród nich są eksperci medyczni i farmaceutyczni, więc zmowa milczenia, mająca na celu zatuszowanie niepożądanych skutków szczepionki, mogłaby zostać przez nich obalona. Zmowa, która we Włoszech nie została minimalnie naruszona nawet podczas przesłuchania w Parlamencie włoskim profesora Frajese’a – otwarcie wyjaśniającego trwałe uszkodzenie układu odpornościowego spowodowane przez serum geniczne.

Ktoś o poglądach profesora Frajese istnieje także w Hiszpanii; jest nim dr Joan-Ramon Laporte Roselló, czołowy hiszpański naukowiec w dziedzinie nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii, rzecznik Komisji Śledczej ds. podawania szczepionek w Hiszpanii i pracownik Uniwersytetu Barcelońskiego.

Przemawiając w poniedziałek do komisji ds. szczepionek w parlamencie hiszpańskim, Joan-Ramon Laporte Roselló wypowiedział się w jasny sposób na temat preparatów mRNA: gruntownie zdemontował narrację o szczepionkach i COVID-19. Świat doświadcza obecnie bezprecedensowego eksperymentu farmaceutycznego na skalę globalną – stwierdził. Terapie genowe nie są „prawdziwymi szczepionkami”, lecz lekami. Owe metody leczenia mają poważne skutki uboczne, które były i są ukrywane. Odniósł się również do domniemanego oszustwa w trakcie rejestracji szczepień. Ponadto – jak stwierdził – nie ma danych, które wskazywałyby, że szczepionka przeciwko tzw. Omikronowi działa i ratuje życie.

Profesor dodał, że trzecia i czwarta dawka szczepionki nie ma uzasadnienia; że nie ma podstaw do jej podawania. Dzieci i młodzież w ogóle nie powinny być szczepione.

Potępił również „cyfrowe świadectwa szczepień”: były one bezużyteczne, a może nawet szkodliwe. Niewykluczone, że paszporty zwiększyły szybkość transmisji wirusa.

Joan-Ramon Laporte Roselló wywodzi się ze środowiska naukowego głównego nurtu i nie był wcześniej uważany za przeciwnika szczepień. Z politycznego punktu widzenia najbardziej godny uwagi jest fakt, że do zabrania głosu w parlamencie został on zaproszony przez rządzącą hiszpańska Partię Socjaldemokratyczną, która po jego wystąpieniu zrezygnowała z krytykowania go.

Warto przypomnieć, że w Hiszpanii nie ma „zielonej karty”, ponieważ hiszpański Trybunał Konstytucyjny odrzucił jej wprowadzenie w imię obrony praw podstawowych. Zaś, dziś partia rządząca zaprasza do parlamentu naukowca, który w ostrych słowach demaskuje oszustwo pandemiczne oraz niebezpieczeństwa związane z tzw. „szczepionkami”.

Trzymajmy więc kciuki i módlmy się, aby od Hiszpanii rozpoczął się upadek Wielkiej Śmiertelnej Szarlatanerii.

Autorstwo: Maurizio Blondet
Na podstawie: ElMundo.es
Źródło zagraniczne: MaurizioBlondet.it
Źródło polskie: BabylonianEmpire.wordpress.com

17

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Quasar 02.06.2022 18:13

    ” Oszustwo „szczepienne” “… HA HA HA

    Bardzo dobrze, znaleźli się ludzie myślący, i mający choć trochę odruchów samoobronnych

    celowo pomijam fakt, że to “celebryci” i “elity”, cóż, jeśli wszyscy inni są tak głupi, żeby popełnić zbiorowe samobójstwo, niech się dzieje, co się dzieje

  2. sga 02.06.2022 19:47

    innymi by sie nie zajmowali az tak pilnie, a od cwelebrytow mozna zawsze jakis hajsik wycisnac jeszcze lub cos nimi ugrac.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.