Oszukani „na zamek”

Opublikowano: 11.10.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 754

Utalentowana florystka i jej mąż postanowili wybudować zamek z przeznaczeniem na salę weselną. Inwestycja wymagała dofinansowania, dlatego małżeństwo znalazło wspólników, którzy zobowiązali się włożyć w biznes brakującą kwotę pieniędzy w zamian za przejęcie części udziałów w spółce. Florystka wraz z mężem twierdzą, że wspólnicy nie wywiązali się z umowy, doprowadzili ich do trudnej sytuacji finansowej, by następnie przejąć interes i czerpać z niego korzyści. Małżeństwu grozi eksmisja z ich domu.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.