Oświadczenie NCzas.com ws. cenzury

Opublikowano: 14.02.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1062

Oświadczenie Tomasza Sommera, redaktora naczelnego portalu NCzas.com i gazety „Najwyższy Czas!”. Swego czasu otrzymał wiadomość z naszego portalu WolneMedia.net z ostrzeżeniem, iż mogą być następni w kolejce, i radą, by przygotowali swych czytelników na cenzurę. Jak widać — tak się stało. Najprawdopodobniej przyczyną cenzury jest fakt, iż NCzas.com jest medium powiązanym z Konfederacją i Nową Nadzieją, czyli z konkurencją PiS-u.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 14.02.2023 08:45

    Oj dajcie spokój z tymi powiązaniami z Konfą i przyczyną zablokowania. Jeśli chodzi o główne cele to Konfa, PIS i PO są zgodne – wszystkie formacje chcą nas – Polaków – posłać na front wschodni. Sykulski – ich obecny ideolog przecież jasno się zadeklarował, szef nowej konfy – Mentzen jasno się zadeklarował że to “wy musiscie” , tak “wy” , a “my” sobie będziemy siedzieli w willach daleko stąd i w TV oglądali jak się taplacie w tym całym szambie wpuszczeni w wojnę… tak tak panie Mantzen – już my Polacy lecimy na front wschodni z kijaszkami na ruskie czołgi, tak tak, by koncerny z Wall street jeszcze więcej zarobiły. Tacy głupi jesteśmy że się nie połapiemy w co nas chcecie wpakować!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.