Ostry lockdown obejmie Wielkanoc

Opublikowano: 12.03.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1465

Trzy wideoblogi od Krzysztofa Atora Woźniaka.

Oficjalnie przestają nas leczyć! Taka decyzja ministra zdrowia i NFZ. Ile osób umrze z powodu odmową hospitalizacji osób nie chorujących na COVID-19?

Rząd szykuje nas na nowy lockdown, który obejmie Wielkanoc, bo wraz z coraz większą liczbą wyszczepień na COVID-19 rośnie wykrywalność zakażeń na COVID-19. Oczywiście, rząd nie widzi związku dużo szczepień = dużo zakażeń = dużo zgonów. Analiza konferencji prasowej ministra zdrowia.

Rząd przygotowuje mentalnie Polaków na zamknięcie kraju na trzy tygodnie. Lockdown obejmie oczywiście święta Wielkanocne.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. agama 12.03.2021 20:40

    Przekleństwo demokracji przedstawicielskiej. Wystarczy porównać sobie sytuację Polski z sytuacją Szwajcarii, żeby pojąć, jaka przepaść dzieli demokracje przedstawicielską a demokrację bezpośrednią.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.