Ostatnie pokolenie

Opublikowano: 03.01.2023 | Kategorie: Filmy fabularne

Liczba wyświetleń: 1791

Fantastyka. Niedaleka przyszłość. Malejące zasoby wody sprawiają, że jest ona najbardziej pożądanym surowcem, który wpływa na każdy aspekt życia. Jednak to nie jedyny problem rodziny Ernesta.

Źródło: YouTube.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. Admin WM 03.01.2023 21:12

  Ściągnąłem Tora i przetestowałem.

  1. Strona WM nie jest blokowana w Torze (przynajmniej na moim komputerze), ale film „Ostatnie pokolenie” jest blokowany (komunikat „Film jest niedostępny”). Tak to wygląda na zrzucie ekranu:
  https://zapodaj.net/images/d5f435cb3fea7.jpg

  2. A tak wygląda ten sam film w zwykłej przeglądarce:
  https://zapodaj.net/images/1bbf0f3bf8b00.jpg

  3. Sprawdziłem w Torze, czy inne filmy na WM są blokowane. Te z Invidious nie są:
  https://zapodaj.net/images/a469fce8c62f4.jpg

  Ale nie wyświetlają mi się żadne filmy z YT (jest komunikat YT „Nasze systemy wykryły nietypowy ruch pochodzący z Twojej sieci komputerowej. Spróbuj ponowić swoje żądanie nieco później. Dlaczego tak się stało?”).

  Dodam, że ww. filmu nie można również zobaczyć w żadnej z instalacji Invidious, więc to oznacza, że to wina jakiejś blokady technicznej na serwerach YouTube. Być może to jakiś mechanizm blokujący wyświetlanie filmów za pośrednictwem serwerów pośrednich. Pobieranie filmu jest też blokowane na stronach do pobierania filmów z YT. Tor używa kilku serwerów pośrednich, a instalacje Invidious i strony „download online” jednego.

  Alternatywną przeglądarką, która dba o prywatność, może nie tak silnie jak Tor, ale podobno czyta adresy Tora, jest Brave.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.