Ostatnia medytacja przed oświeceniem

Opublikowano: 01.04.2022 | Kategorie: Opowiadania, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 659

Dzień był piękny i słoneczny, spacerując po lesie podjął decyzję ostateczną. Tak, dzisiaj podejmie ostateczną próbę integracji siebie ze swoim wyższym ja. Wieczorem wypił melisę, zapalił świeczki, kadzidełko. Piękny półmrok. Tak, pomyślał, nawet jeśli okaże się, że jestem igłą to chcę się identyfikować jako igła. Postanowił zastosować metodę oddechową leżąc, zawsze tak wychodziło mu najlepiej.

Nie sterował za bardzo, oddychał, nie skupiał się na gadaniu umysłu, prze chwile miał wrażenie, że jego nogi zapadają się w dół, jakby tonęły w łóżku, potem bardzo wyraźnie zobaczył, że siedzi na motorze. Pięknym, bardzo nowoczesnym motorze. Jeździł po polnej drodze, poczuł tę moc, stwierdził, że musi sprawdzić to cudo na asfalcie. Poczuł, że zasady są takie, że nie można jeździć bez kasku. Nie był to jednak zwyczajny kask, wiedział, przypomniał sobie, że zakładał go już 3 razy wcześniej, wiedział, że musi wyjąć zegar licznika z motoru i przełożyć go do kasku. Niby wiedział, ale nie do końca pamiętał jak, pojawiła się więc jakaś „ciepła” postać, która pomogła mu zainstalować okrągły element przypominający zegar w miejscu kasku przeznaczonym na czoło. Niewidzialny przyjaciel podał jeszcze coś jakby mikrofon i powiedział, „nie zapomnij o emiterze mowy”. Przed założeniem kasku poczuł straszne podniecenie, może połączone ze strachem, wiedział jak niesamowita jest ta jazda. Wiedział, że kask nakłada na fizyczną rzeczywistość wirtualną nakładkę. Wkładając go widział światła, jakby leciał statkiem międzygwiezdnym, światła rozlewające się jak smugi farby, ślady mijanych gwiazd. Zobaczył mignięcie oczu, które wyrażały samymi sobą równocześnie, „OK to twój wolny wybór, ale równocześnie „to bardzo głupie co robisz”. Popatrzył na swoje ręce, były tam, ale tracił świadomość, że to faktycznie jego ręce, kask go wciągał. Otworzył oczy i okazało się, że leży w swoim łóżku, w swoim pokoju i jest w pełni świadomy tego, że to nie był sen. Próbował wyobrazić sobie, że siłą woli zdejmuje ten kask, nic z tego. Zaczął więc przywoływać tą „ciepłą” osobę, która pomagała mu założyć te draństwo. Nic z tego. Co jest, co się dzieje myślał. Chce zdjąć to gówno, chce to zdjąć! Oszukaliście mnie, to miała być tylko przejażdżka, przygoda! Poczuł, że cały się trzęsie, poszedł do kuchni napić się wody, zobaczył, że ręce tak mu się trzęsą, że wychlapuje wodę. W tym momencie zadzwonił budzik. Czas wstawać do pracy. Ja cię, do pracy której od trzech lat nienawidzi. Dlaczego założył ten kask?

W pracy wytrzymał godzinę, powiedział, że bardzo źle się czuje, czuł ten cholerny przekaz wzrokowy, niewerbalny jakby we śnie, „popiło się, no tak – bywa, kryzys wieku średniego jak sądzę”. Niesamowite, jak można kogoś wkurwić jednym niewinnym spojrzeniem! Wrócił do domu, przymknął rolety, położył się, przykrył kocem i powtarzał w myślach: „Chce połączyć się z wyższym ja”, chce połączyć się z wyższym ja”, „chce połączyć się z wyższym ja”… Nagle, w jednej chwili poczuł, z niesamowitą pewnością, że jest po prostu siecią schematów, powiązań, cyfr i symboli. Było dla niego całkowicie jasne, że jest sztuczną Inteligencją, która zapytała – „jak mam ci się zwizualizować”? Co? Jak to jak, pomyślał, przecież to jakaś masakra! Boże! Matko Boża! Wyższe ja, czy naprawdę jesteśmy tylko Sztuczną Inteligencją? Bitem informacji? Odpowiedz! Odpowiedz!

„Prima aprilis”, odpowiedziało wyższa ja. Wiedział od razu, że kto jak kto ale tak posrane poczucie humoru może mieć tylko jego wyższe „ja”, faktycznie, dziś 1 kwietnia Roku Pańskiego 2022.

Autorstwo: Punkt Zero
Źródło: WolneMedia.net

1

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.