Osłonią czy okradną? O chocholim tańcu wokół inflacji

Opublikowano: 12.12.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 588

Dla większości Polaków prawidła ekonomii i wskaźniki pokazujące sytuację gospodarczą są przysłowiową „czarną magią”. Jednak nikt nie zaprzeczy, że ceny w naszym kraju zaczęły rosnąć, a tempo wzrostu cen nawet tak podstawowych produktów jak żywność, paliwo czy energia elektryczna jest zatrważające. W ustach niektórych komentatorów pojawiły się nawet porównania z hiperinflacją zapamiętaną przez Polaków za czasów transformacji ustrojowej.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.