Ortodoksyjni Żydzi urządzili wesele na 7000 osób

Opublikowano: 30.11.2020 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1419

Podczas gdy ogromna większość ludzi jest zmuszana do coraz bardziej kuriozalnych ograniczeń, ortodoksyjni Żydzi nowojorscy urządzili sobie jak gdyby nigdy nic wesele na kilka tysięcy osób bez zachowania jakiegokolwiek reżimu sanitarnego. Do hucznej uroczystości w środku „pandemii koronawirusa” doszło w synagodze Yetev Lev D’Satmar 8 listopada.

Wbrew wszelkim obostrzeniom sala mogąca pomieścić nawet 7 tysięcy osób, była wypełniona po brzegi przez tłum skaczących, tańczących, śpiewających i świetnie się bawiących gości. Nikt nie miał maseczek, nie przestrzegano też zasady „dystansu społecznego”.

Burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio powiedział: „wyglądało na to, że naprawdę starano się to ukryć. Co jest absolutnie nie do przyjęcia.”

Co nam to mówi? To nie są zwyczajni ludzie, tylko bardzo wpływowi. Wielu z nich ma wiedzę na temat realnych celów obecnej pandemii. Szykują się do powitania „mesjasza” i generalnie mają w głębokim poważaniu wszelkie ustalenia WHO, bo to z dużą dozą pewności oni pociągają za sznurki światowej geopolityki.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 3,75 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o