Orichalcum – tajemniczy metal z Atlantydy

Opublikowano: 24.10.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 410

Kiedy płetwonurkowie w 2015 roku odnaleźli wrak statku nie przypuszczali, że odkrycie 36 sztabek tajemniczego metalu opowie się za faktem istnienia Atlantydy. Wrak statku sprzed 2600 lat p.n.e. spoczywał zaledwie na głębokości 3 metrów. Kiedy zbadano próbki pojawiły się wątpliwości. Czy odnalezione sztabki faktycznie są metalem z Atlantydy, o którego właściwościach rozpisywał się Platon? Orichalcum był drugim po złocie pod względem wartości metalem w starożytności. Czy po katastrofie, która doświadczyła Atlantydę, nadal trwał handel między wyspami, które przetrwały?

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 1 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.