Opublikowane badanie ujawnia jak Iwermektyna blokuje rozwój wirusa SARS-COV-2

Opublikowano: 14.09.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 927

Media głównego nurtu i amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) chcą, abyś wierzył, że Iwermektyna jest niczym więcej niż „pastą dla koni”, która nie ma uzasadnionego zastosowania u ludzi. Prawda jest jednak taka, że ​​iwermektyna daje niesamowite efekty.

Dokument badawczy opublikowany wcześniej w tym roku w czasopiśmie „Future Virology” wyjaśnia, że ​​Iwermektyna skutecznie wiąże kluczowe białka patogenezy SARS-COV-2. Jest więc czymś więcej niż „lekiem dla zwierząt”. Iwermektyna może być po prostu lekarstwem, które kładzie kres plandemii – gdyby oczywiście ludzie mogli uzyskać do niej dostęp.

Naukowcy z Indii, gdzie iwermektynę jest szeroko stosowana do leczenia koronawirusa z Wuhan (Covid-19), wykazali ewentualny mechanizm działania, przez który Iwermektyna walczy z chińskimi zarazkami bez potrzeby stosowania masek lub „szczepionek”.

Dzięki molekularnemu mocowaniu i molekularnej symulacji dynamicznej zespół badawczy był w stanie wykazać interakcję między iwermektyną a kluczowymi białkami w patogenezie grypy Fauciego.

„Odkryto, że Iwermektyna działa jako bloker replikazy wirusowej, proteazy i ludzkich TMPRSS2, które mogą być biofizyczną bazą dla jego antywirusowych właściwości”, wyjaśnia dokument badawczy. „Działanie przeciwwirusowe i profil ADMET iwermektyny był na równi z obecnie stosowanymi lekami antykoronowymi, takimi jak hydroksychlorochina i remdesivir”. Nauka jest jasna: iwermektyna jest bezpiecznym i skutecznym lekiem na Covid-19.

Są to niezwykle ważne ustalenia, które całkowicie przeciwstawiają się fałszywej narracji promowanej przez establishment medyczny, który twierdzi, że iwermektyna jest „niebezpieczna” i „niesprawdzona”, pomimo że została zatwierdzenia przez FDA w 1996 roku do stosowania na ludziach.

Podczas gdy iwermektyna jest tradycyjnie używana do walki z malarią i pasożytami, to wielu widziało niesamowite efekty stosowania jej do walki z grypą z Wuhan. Jedynym problemem jest jej zdobycie, ponieważ wielu lekarzom odmówiono lub ograniczono jej przypisywanie.

Iwermektyna jest łatwo dostępna online i w sklepach sprzedających produkty dla zwierząt, zawierając te same składniki, które znajdują się w wersji dla ludzi. Gdy nie są dostępne żadne inne opcje niektórzy uciekli się po prostu do brania zwierzęcej iwermektyny.

Jest to naprawdę wstyd, ponieważ nauka medyczna wyraźnie pokazuje, że iwermektyna ma aktywność przeciwwirusową, która może zapobiec rozwojowi grypy Fauciego. Iwermektyna może również walczyć z istniejącą infekcją chińskiego wirusa, zmniejszając jej nasilenie i szybko eliminując go z ciała.
Na podstawie: Ncbi.nlm.nih.gov, NaturalNews.com
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 11, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
gajowy
Użytkownik
gajowy

Bylica roczna ekstrakt też dobrze działa. (na malarię, grypę i zwida) I jest dostępna jako suplement diety.

KubaD.
Użytkownik
KubaD.

Skoro jest tak dostępna to gdzie ją kupić?
Jakoś nie mogę znaleźć..