Operacja Spinacz

Opublikowano: 22.06.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 596

Wystąpienie Annie Jacobsen. Operacja Paperclip to kryptonim operacji przeprowadzonej przez amerykańskie służby specjalne w końcowym okresie i po zakończeniu II wojny światowej, mającej na celu przerzucenie do Stanów Zjednoczonych czołowych niemieckich naukowców.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Foxi 22.06.2022 21:01

    Rockefeller zainwestował w szkolnictwo setki milionów dolarów, by było takie dobre i dostępne dla każdego. A wiecie dlaczego? To jego cytat: “Nie potrzebuje myślicieli, potrzebuje ludzi do pracy. Po to są szkoły, mają uczyć jak być posłusznym.”

    Skutkiem tej polityki nowoczesne konsumenckie społeczeństwo jest posłuszne, bo tak ich wyszkolono. Im wyższe i dłuższe wykształcenie tym bardziej wyprana jest duchowość i empatia takiej osoby. Zero czystych intencji, tylko walka i walka dla swoich panów. Walko o zdobycie wysokiej pozycji społecznej w cywilizacji diabła.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.