ONZ wycofuje pracowników z powodu wampirów

Opublikowano: 13.10.2017 | Kategorie: Paranauka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2

Organizacja Narodów Zjednoczonych została zmuszona do zawieszenia działalności swoich pracowników do czasu ustabilizowania sytuacji w Malawi w Afryce, gdzie ze względu na obawy przed wampirami odnotowano wzrost przemocy, a co najmniej pięć osób zostało zamordowanych.

Wybuch nienawiści wśród „polujących na wampiry” w Malawi nastąpił po rozprzestrzenianiu plotek, że „krwiopijcy” atakują ludzi. W rezultacie powstały grupy, które eliminują osoby podejrzane o wampiryzm, informując Fox News, powołując się na raport Departamentu Bezpieczeństwa Organizacji Narodów Zjednoczonych.

W sprawozdaniu stwierdzono, że w niektórych rejonach „łowcy wampirów” zorganizowali blokady, które dotyczyły również ruchu personelu ONZ. Należy zauważyć, że plotki o wampirach mogą pochodzić z sąsiedniego Mozambiku. W sprawozdaniu stwierdzono, że ONZ zaleca „czasowe zawieszenie działalności Światowej Organizacji w Malawi, dopóki sytuacja nie zostanie znormalizowana”.

Prezydent Malawi Peter Mutarika wyraził poważne zaniepokojenie sytuacją. Wiara w czary jest szeroko rozpowszechniona na obszarach wiejskich Malawi, gdzie działa wiele agencji humanitarnych. W 2002 roku była już fala przemocy związana z plotkami o wampirach. Malawi jest jednym z najbiedniejszych krajów na świecie. Gospodarka kraju jest w dużym stopniu uzależniona od pomocy Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Banku Światowego i wybranych państw-darczyńców.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
rumcajs
Użytkownik
rumcajs

No i zaraz nasz miszcz dyplomacji i taktyki, niejaki maciorowicz, wskaże RUSKICH jako winnych…