On opluł policjanta! Ja widziałam!

Opublikowano: 16.10.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1868

Wczoraj wieczorem Częstochowę nawiedził Jarosław Kaczyński, prezes partii Prawo i Sprawiedliwość.

Spotkanie odbyło się w budynku Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego, ale odmówiono wpuszczenia kilkudziesięciu osób. „Już od pierwszych minut było nerwowo. Przed drzwiami uniwersytetu doszło do przepychanki. Jeden z mężczyzn chciał siłą wejść do budynku. Wtedy ochrona zamknęła drzwi” – donosi portal Tarnogorski.info.

Szczęśliwcy, którym udało się zobaczyć Prezesa „na żywo”, musieli przeżyć rozczarowanie informacją, że nie można mu zadawać pytań przez mikrofon, ale można na karteczkach. Aż trzy pytania mu odczytano. Reszta pytań trafiła do kosza lub do punktu skupu makulatury, o ile jeszcze istnieją.

Kilkadziesiąt osób ze środowiska lewicowego protestowało przed budynkiem skandując hasła „Hańba!”, „Targowica!” i „Sprzedawczyki!”.

Protestujący dzierżyli w dłoniach napisy i trzonki transparentów z napisami „Jarek mówi bajki”, „Zbafco narodu, zniszczyłeś: prawo, solidarność, sprawiedliwość”, „Drożyzna+”, a jedna z pań cytowała słowa Jarosława Kaczyńskiego „Spieprzaj dziadu”. Wymachiwano również flagami LGBT, Strajku Kobiet, Demokratycznej RP i Młodej Lewicy.

Doszło do interwencji policji. Co najmniej jedną osobę zatrzymano z powodu oplucia funkcjonariusza.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Wideo: YouTube.com [1] [2] [3]
Na podstawie: Tarnogorski.info
Źródło: WolneMedia.net


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.