Oksytocyna sprawi, że polubisz imigrantów

Opublikowano: 19.08.2017 | Kategorie: Nauka i technika, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 463

Po wielu dekadach Niemcy znów eksperymentują na ludziach. Jednak tym razem są to ochotnicy i sprawdzano wpływ konkretnego związku chemicznego na postawę człowieka wobec imigrantów. Wyniki badań pokazały, że podawanie oksytocyny może okazać się pomocne w walce z niechęcią wobec uchodźców, czy jak kto woli “islamofobią” oraz rasizmem.

Niemieccy naukowcy z Uniwersytetu w Bonn i Uniwersytetu Lubeka oraz amerykańskiego Laureate Institute for Brain Research przeprowadzili eksperyment na 183 ochotnikach. Każdy z nich otrzymał 50 euro – kwotę mogli przyznać lokalnym potrzebującym, lub wydać ją na rzecz migrantów. Uczeni ostatecznie wykazali, że uczestnicy będący pod wpływem oksytocyny, tzw. hormonu miłości, przeznaczali zdecydowanie większe ilości pieniędzy na uchodźców. Eksperymentatorzy wskazali, że uzyskany efekt jest jeszcze większy gdy poszczególne osoby działają pod wpływem odpowiedniego otoczenia.

Na podstawie wyników stwierdzono, że oksytocyna oraz wywieranie wpływu na ludzi, którzy wykazują negatywną postawę wobec uchodźców, pomoże zmienić ogólne nastawienie społeczeństwa. W ten sposób można dosłownie wymusić akceptację wobec nielegalnych islamskich imigrantów.

Eksperyment może oczywiście wyglądać zupełnie niewinnie, lecz kto wie czy kraj, który w nie tak odległej przeszłości testował różne substancje chemiczne na ludziach, nie ma zamiaru “narkotyzować” mieszkańców, dodając oksytocynę np. do żywności. Skoro do wody pitnej dodawany jest fluor, który został uznany za neurotoksynę powodującą choroby psychiczne należy stwierdzić, że wszystko jest możliwe – zwłaszcza, że kwestia imigrantów dotyczy państwa niemieckiego, które dosłownie zwariowało na punkcie “pomagania” obcokrajowcom.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: Breitbart.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
kozik
Użytkownik
kozik

Czy oksytocyny nie można by podawać młodym byczkom, którzy kombinują, jak rozwalić kolejnych kafirów na chwałę Allaha?