Około 60% kobiet z Zachodu wychodzi za mąż za zwierzęta

Opublikowano: 14.01.2022 | Kategorie: Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1963

„Około 60% kobiet po 40. roku życia w krajach zachodnich wychodzi za mąż za zwierzęta” – taką opinię na początku stycznia na antenie stacji NoorTV wyraził islamski teolog i nauczyciel jednego z uniwersytetów w Afganistanie Fazlul Hak Samadi.

Użytkownicy „Twittera” prowadzą teraz ożywioną dyskusję nt. wspomnianych małżeństw ze zwierzętami. Jeden z użytkowników serwisu w swoim poście wskazał, że Samadi jest przedstawicielem talibów, choć nie jest z nimi bezpośrednio związany.

Zapytany przez prowadzącego, jakie prawa islam oferuje kobietom, Samadi odpowiedział: „Jakie prawa [kraje] zachodnie oferują naszym kobietom? Z jakich praw są dumni? Czy są dumni z małżeństw osób tej samej płci lub małżeństw z zakażonymi wirusem HIV? Ile osób na minutę zaraża się HIV w krajach zachodnich? Z czego są dumni? 60% kobiet w wieku powyżej 40. lat w krajach zachodnich poślubia zwierzęta. To niesamowite. Na Zachodzie kobieta jest środkiem dla mężczyzny. A w islamie kobieta jest siostrą, matką. Społeczeństwo nie może rozkwitać bez kobiet. A islam daje im te prawa. Na Zachodzie chcą zdeptać prawa naszych kobiet. Nie należy mylić praw kobiet z prawami mężczyzn” – podsumował.

Co ciekawe, we wrześniu 2021 r. inna wypowiedź Samadiego również wywołała poruszenie w sieciach społecznościowych. Na antenie kanału telewizyjnego Tolonews wyjaśnił on, jak powinna wyglądać muzułmanka i że kobieta nie powinna rozmawiać z nieznajomymi mężczyznami „przymilnym głosem”.

Wówczas Samadi również był wiązany z przedstawicielami Talibanu. W tym samym czasie sami talibowie powiedzieli w rozmowie ze „Sputnikowi Afghanistan”, że Samadi nie jest ich przedstawicielem i „wyraża na antenie swoją osobistą opinię”. Rzecznik talibów Bilal Karimi zauważył, że ruch nie prowadzi polityki zakazu używania kosmetyków, noszenia kolorowych ubrań i butów na obcasach, które według Samadiego „mogą wydawać dźwięki, które podniecają mężczyzn”.

Wideo: Twitter.com [1] [2]
Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Stanlley 14.01.2022 15:11

    Jak patrzę co się dzieje w około, na to że ludzie dają sięmanipulować jak zwierzęta, jak się zachowują bezrefleksyjnie, jakie proste techniki kontroli działają – to faktycznie zachowują się jak zwierzęta. Takie pieski Pawłowa…. W teorii jego słowa brzmią bardzo atrakcynnie… ale problem jest że to teoria a praktyka… sami sobie popatrzcie ;p

  2. Irfy 14.01.2022 20:09

    Pozwolę sobie polemizować. Zachód oferuje kobietom szereg niespotykanych praw i wolności. Na przykład w takiej Austrii już po przyjęciu trzech albo czterech zastrzyków kobieta może swobodnie wyjść na ulicę. Oczywiście przedtem musi nałożyć zachodnią wersję hidżabu, więc nie wiem, o co brodatemu typowi chodzi? Hidżaby mu się nie podobają?

    Mało tego! Zachodnie kobiety mogą nawet same podróżować samolotami. Oczywiście również w hidżabach i po solidnym przegrzebaniu patykiem obu dziurek w nosie, ale grzebać pozwalają sobie dobrowolnie. Więc nie ma problemu. Od czasu do czasu po powrocie są też zamykane w karcerach, ale tylko na jakieś 10 dni, więc nie wiem, czy jest się o co kłócić. Chyba że wracają do Austrii, wtedy przebywając w karcerze muszą kisnąć tam w hidżabie. Jednak powtórzę, od kiedy islamistom przeszkadza hidżab?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.