Przewidział islamski potop w Europie

Opublikowano: 20.02.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 864

Chyba wszyscy w Europie są zaniepokojeni trwającą od jakiegoś czasu islamską inwazją na nasz kontynent. Przybrała ona na sile tak bardzo, że spełnienie wizji jasnowidzów, które jeszcze niedawno wydawały się absurdalne, stało się bardzo realne. Inwazję na Europę przewidział słynny jasnowidz z Elbląga – Franciszkanin, ojciec Czesław Klimuszko.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,20 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Marek1950
Użytkownik
Marek1950

Ani z tego gościa tatuś, ani – tym bardziej – jasnowidz. A opowiadanie, że przepowiedział inwazję islamistów na Europę można między bajki włożyć, bo taki scenariusz był sygnalizowany w mediach od ponad ćwierć wieku. Już w ostatnim dziesięcioleciu ub. wieku poisano bowiem o trwającym w Centralnej Afryce procesie szerokiego indoktrynowania dzieci i młodzieży przez islamskich duchownych. pod pretekstem dostępu do oświaty. Za pieniądze pochodzące m.in.z Fundacji Sorosa, wbijano do mlodych głów, że Allach obiecał swoim wyznawcom życie w dostatku. Ów dostatek miał się “chwilowo” znajdować w rękach Europejczyków i wystarczyło po niego pójść. I poszli. A pan Klimuszko i jego prorocze zdolności miał się do tego nijak.