Ogromny spadek importu samochodów

Opublikowano: 27.01.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1277

https://www.youtube.com/watch?v=zEtKR0ayQzQ

W zeszłym roku auta używane na rynku w naszym kraju potrafiły drożeć o kilkadziesiąt procent, porzucając dotychczasową zależność taniejących wraz z każdym kolejnym rokiem, aut. Następne lata mogą tylko umocnić nowe właściwości odnoszące się do ceny aut używanych ze względu na coraz mniejszą liczbę nowych aut. Tymczasem nastąpił ogromny spadek importu samochodów. Czy to oznacza, że ich ceny wzrosną w 2023 roku?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.