Ogromna flota UFO minęła Międzynarodową Stację Kosmiczną

Opublikowano: 13.07.2021 | Kategorie: Nauka i technika, Paranauka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 5162

Zagadkowa obserwacja UFO, miała niedawno miejsce w pobliżu ISS. Przekaz na żywo z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, uchwycił setki nieznanych obiektów poruszających się w przestrzeni. Nie były to ani satelity Starlink, ani żadne inne instalacje stworzone przez człowieka.

Wiele z tych niezidentyfikowanych obiektów wylatywało z różnych miejsc w kosmosie. Wszystkie poruszały się jednak po stałej trajektorii, z różnymi prędkościami. Nie wyglądają one na kosmiczne śmieci, ani tym bardziej szczątki meteorów. Najbliższy deszcz meteorytów nadejdzie dopiero za miesiąc w okolicach 10 i 13 sierpnia. Ziemia przejdzie wówczas przez strumień gruzu z gigantycznej komety Swift-Tuttle, źródła corocznego deszczu Perseidów.

Trudno stwierdzić czym mogą być te niezwykłe obiekty. Póki co, żadna ze światowych agencji kosmicznych nie odniosła się do tej obserwacji.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.