Ogłoszony „fake newsem” plan spełnia się na naszych oczach

Opublikowano: 21.02.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 5967

Pod koniec grudnia zeszłego roku poddaliśmy analizie (słowa redakcji portalu „Zmiany Na Ziemi” – przypis WM) rzekomego fake newsa z Kanady (TUTAJ treść rzekomego „fake newsa” – przypis WM), który został uznany za fałszerstwo przez wszystkich cenzorów zwanych eufemistycznie „niezależnymi weryfikatorami”. Chodziło o plan pandemii koronawirusa, który rzekomo wyciekł z kanadyjskiego rządu. Obsobaczony przez cenzorów dokument sprawdza się na naszych oczach.

Sprawdźmy zatem co z tego rzekomo fałszywego dokumentu się sprawdziło na dzień 20 lutego 2021 roku, czyli niemal dokładnie dwa miesiące po pierwszym artykule na ten temat jaki opublikowaliśmy na tych łamach. Dobitnie pokazuje to czy rzeczywiście mamy do czynienia z fałszerstwem, ale każdy może sam to ocenić.

Powyższy obrazek podsumowuje „kłamstwa” z kanadyjskiego wycieku. Jak widać – wypełniają się one zgodnie z harmonogramem.

– Faza wtórnych ograniczeń (lockdown), przewidywana realizacja do listopada 2020 r.

Właśnie w listopadzie w Polsce wprowadzono lockdown, który nazwano “Narodową Kwarantanną”. Stan ten trwa do dzisiaj. Otwarto tylko stoki narciarskie, na dwa tygodnie i to akurat w czasie gdy poszusować zapragnął prezydent Andrzej Duda. Restauracje nadal są zamknięte, mimo, że minęły już cztery miesiące. Nic nie wskazuje też na to, aby miało się to zmienić w najbliższym czasie.

– Przyspieszony zakup lub stworzenie miejsc izolacji w każdej prowincji i na każdym terytorium – do grudnia 2020 r.

Nadal nie wiadomo po co polski rząd stworzył szpitale jednoimienne, które stoją w większości puste. W izolatoria przekształcono Stadion Narodowy, hale wystawiennicze i temu podobne obiekty. Stoją i zapewne czekają na kolejne etapy harmonogramu COVID-a.

– Codzienne nowe przypadki Covid-19 przekroczą wydolność systemu testowania, nastąpi wzrost liczby zgonów związanych z koronawirusem – do końca listopada 2020 r.

Nie trzeba chyba udowadniać, że to się stało, ale liczba zgonów na COVID-19 bez chorób współistniejących to zaledwie 6 tysięcy w całym 2020 roku, za to kreatywna statystyka uprawiana przez lekarzy wpisujących COVID-a komu się dało, doprowadziła do tego, że ilość ofiar oficjalnie podawanych publiczności, wynosi 27 tysięcy. Do tego aż 40 tysięcy zabitych to skutek działań rządu, który zamknął służbę zdrowia i uczynił z niej służbę COVID-a. Mimo to ci prawdopodobni ludobójcy bezczelnie twierdzą, ze są niewinni paraliżu usług medycznych i wygodnie wskazują COVID-a jako rzekomo jedynego winnego. Ci ludzie zginęli nie na COVID ale przez reakcję rządu na COVID i miejmy nadzieję, że winni tego stanu kiedyś za to zapłacą.

– Całkowity lockdown (bardziej rygorystyczny niż pierwsza i druga faza – koniec grudnia 2020 r. lub początek stycznia 2021 r.

W połowie grudnia 2020 roku, zgodnie z harmonogramem z kanadyjskiego fake newsa, nasza psychopatyczna władza postanowiła dokręcić śrubę. Zamknięto szkoły i zakazano Polakom spędzać hucznego Sylwestra. Zabroniono nawet przemieszczania się 31 grudnia i strzelania z fajerwerków. Na szczęście Polacy zignorowali te zakazy.

– Reforma i rozszerzenie programu dla bezrobotnych w celu przejścia na powszechny program dochodu podstawowego – do I kwartału 2021 r.

Hasło “dochód gwarantowany”, jeszcze niedawno nikomu nie było znane. Niektórym, którzy pamiętają poprzednią komunę, może się ono kojarzyć z hasłem “Czy się stoi czy się leży, dwa tysiące się należy”. Do tego właśnie sprowadza się idea płacenia ludziom za to, że są i nic nie robią. Myli się ten, kto myśli, że to się jeszcze nie dzieje. Jest to już opracowywane i wkrótce o tym usłyszymy.

Powyższa ilustracja to pierwsza strona opracowania na ten temat wykonanego dla Senatu. Można się z nim zapoznać tutaj. Mamy zatem kolejny konkret z kanadyjskiego “fake newsa”, który może się ziścić w założonym czasie.

– Przewidywana mutacja COVID-19 oraz/lub infekcje nowym szczepem wirusa (określanym jako COVID-21) prowadząca do trzeciej fali o znacznie wyższej śmiertelności i wyższym współczynniku zakażenia – do lutego 2021 r.

Gdy dokonywaliśmy tej analizy w połowie grudnia jeszcze nie było mowy o COVID-21. Właściwie nadal tak się tego nie określa. Zamiast tego rozprawiamy o różnych mutacjach – brytyjskiej, brazylijskiej, amerykańskiej, południowoafrykańskiej i tak dalej. Lista się wydłuża, a ludzie są straszeni nowymi typami wirusa grypopodobnego. Mamy zatem jak w zegarku kolejne wypełnienie etapu z harmonogramu z kanadyjskiego „fake newsa”. Nowe rzekomo bardziej zaraźliwe szczepy SARS-CoV-2 powodują, że zbiorowa paranoja nakręca się jeszcze bardziej. Już od kilku tygodni politycy opowiadają nam o „trzeciej fali”, tak jakby jej oczekiwali. Ostatecznie ogłoszono ją wczoraj.

– Codzienne nowe przypadki hospitalizacji z powodu COVID-21 i zgonów związanych z COVID-19 i COVID-21 przekroczą możliwości placówek medycznych – I i II kwartał 2021 r.

I tak od listopada mamy zapaść systemu służby zdrowia. Lekarze nadal udają, że leczą, a minister zdrowia Adam Niedzielski robi z siebie idiotę wzywając publicznie, żeby ludzie się diagnozowali na inne choroby niż COVID. Jest to tym bardziej bezczelne, że to właśnie on im to uniemożliwiał od miesięcy i nadal to robi. Zorientował się jednak, że konsekwencją mogą być zarzuty karne i próbuje sobie przygotowywać strategię obrony, apelując aby ludzie się diagnozowali w niedziałającej służbie COVID-a, bo przecież nie zdrowia.

– Kolejny, wzmożony lockdown (trzeci lockdown). Pełne ograniczenia w podróżowaniu (w tym między prowincjami i miastami) – II kwartał 2021 r.

Możemy być pewni, że czeka nas kolejny lockdown, który prawdopodobnie potrwa do końca czerwca 2021. Tak przynajmniej jest w harmonogramie. Prawdopodobnie do Wielkanocy nastąpi jeszcze większe dokręcenie śruby. Już teraz przebąkuje się o zakazie stosowania przyłbic i chust. Trudno powiedzieć co zostanie pozamykane, wiadomo, że sklepy i restauracje należące do korporacji raczej będą funkcjonowały, a rządzący pognębią pewnie kolejne grupy polskich przedsiębiorców, próbując doprowadzić ich do bankructwa. To nie jest przypadek, że w cztery miesiące po tym gdy zamknięto gastronomię, nagle państwowy Orlen zapowiada otwarcie kilkuset punktów gastronomicznych w całej Polsce. Trudno powiedzieć jak dolegliwy będzie ten nowy lockdown, ale nie można wykluczyć niczego, włącznie z aresztem domowym, jak przed rokiem.

– Przejście wszystkich osób fizycznych do programu powszechnego dochodu podstawowego – połowa drugiego kwartału 2021 r.

Teraz nadal wydaje się to nieprawdopodobne, ale zamieszczone powyżej dowody wskazują, że prace nad dochodem bezwarunkowym trwają. Kiedyś się zakończą, czy w drugim kwartale tego roku? Czas pokaże.

– Przewidywane zakłócenia łańcucha dostaw, niedobory zapasów, znaczna niestabilność gospodarcza – koniec drugiego kwartału 2021 r.

W pierwszym półroczu 2021 roku mają nas czekać pierwsze niedobory w zakresie dostępu do podstawowych dóbr takich jak żywność. Prawdopodobnie będzie to konsekwencją załamania się łańcuchów dostaw. Ostatnie plany żądania pozytywnych testów na COVID od kierowców poruszających się w tranzycie jakie zapowiedzieli niedawno Niemcy, może spowodować, że taki transport towarów jaki znamy obecnie skończy się i przewożenie dóbr – przynajmniej okresowo – będzie bardzo utrudnione. Taki stan rzeczy może doprowadzić do załamania łańcuchów dostaw przewidywanych w kanadyjskim profetycznym „fake newsie”

– Rozmieszczenie wojska w głównych miastach, a także na wszystkich głównych drogach w celu ustanowienia punktów kontrolnych. Ograniczenia podróżowania i przemieszczania, wsparcie logistyczne odizolowanych okolic – do III kwartału 2021 r.”

To jeszcze przed nami, chociaż obstawiane przez policjantów rogatki na ulicach wyjazdowych miast, pojawiły się już podczas pierwszego zamknięcia Polaków rok temu. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że ta zdegenerowana władza jest zdolna do tego, aby wyprowadzić wojsko na ulice. Takie plany zapewne już powstają, a czy zostaną zrealizowane? Czas pokaże.

Co do ostatnich dwóch punktów „fałszywego” planu, ma nas czekać załamanie systemu ekonomicznego i ono jest już na horyzoncie. Miałoby to być coś w rodzaju Nowego Ładu gospodarczego. Ma nastąpić reset, do którego tak namawia szef WEF, Klaus Schwab, a w konsekwencji likwidacji zostaną poddane kredyty, a więc i długi, ale i własność prywatna i wartość walut. Otworzy to ostatecznie okno możliwości pozwalające na wdrożenie globalnego komunizmu i zarazem systemu ucisku wzorowanego na chińskim.

Na koniec 2021 i początek 2022 przewiduje się masowe przymusowe szczepienia. Teraz jeszcze oficjalnie są one dobrowolne, chociaż już zaczyna się zmuszanie, na przykład planując warunkowanie wpuszczenia na pokład pociągu, autobusu czy samolotu, tylko osoby zaszczepione, dysponujące potwierdzającym to dokumentem – tak zwanym paszportem szczepień. Jeszcze kilka miesięcy temu, gdy ktoś o tym mówił, był nazywany „foliarzem” lub „płaskoziemcą”, okazuje się, że ta teoria spiskowa odspiskowała się rekordowo szybko i praktycznie już stała się faktem.

W pierwszym etapie prawdopodobnie rolę paszportu szczepień będzie pełnić kod QR o określonej ważności. Prędzej czy później ludzie będą mieli implantowane chipy RFID, które będą pełniły funkcję paszportu szczepień, dowodu tożsamości i będą służyły do płatności zbliżeniowych. Czy stanie się to już za rok? Biorąc pod uwagę naszą szybko zmieniającą się dystopijną rzeczywistość, nie sposób wykluczyć, że za rok nie znajdziemy się właśnie na tym etapie kanadyjskiego harmonogramu.

Treść kanadyjskiego wycieku, o którym mowa wyżej, możecie przeczytać TUTAJ.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

10 komentarzy

 1. BANDZIORkaq 21.02.2021 20:20

  Teoria się nie odspiskowuje, po prostu spisek przeciwko ludzkości staje się rzeczywistością-przestaje być teorią, staje się praktyką . Kiedyś tym , którzy przetrwają, będą pitolić o ochronie ziemi, o harmonii z naturą, o KONIECZNOŚCI ograniczenia ludzkich zasobów. Czym to różni się od “czystości rasowej”? Hitler stanie się bohaterem , który w obronie matki ziemi wymordował część populacji. I wymordowałby więcej, tylko ci niedobrzy Rosjanie…. I huzia na Putina. Historię tworzą kłamstwa , medycyna to też kłamstwa i mamona, dzieci uczcie się matematyki na tych pseudolekcjach, bo to jedyna ,póki co, pewna i niezakłamana dziedzina…. Tfu, bredzę, statystyka-to matematyka, też oszukana. Psia jego mać.Weźcie się dzieci wylogujcie.

 2. kozik 21.02.2021 21:58

  @BANDZIORkaq
  I wyjdzie na to, że Hitler chciał dobrze i miał dobre podejście (był socjalistą, walczącym z przeludnieniem, a do tego wegetarianinem). Niestety, jego grzechem było to, że był socjalistą narodowym i w dodatku zaczął depopulację od niewłaściwego końca-tego banksterska międzynarodówka koniec końców wybaczyć nie mogła.
  Nie było jednak aż tak źle: sukcesem ówczesnych ekologów było przetrzebienie 20-50mln Europejczyków, Rosjan i Amerykanów.
  Pol Pot ochoczo kontynuował tę szczytną ideę, choć jego sukcesy w ochronie Ziemi nie były już tak spektakularne.

  Może Billowi uda się wreszcie zrobić więcej miejsca na Ziemi-by on, ani uczestnicy konferencji w Davos nie musieli się już więcej kryć z tysiącami lotów odrzutowcami (rocznie).

 3. kufel10 22.02.2021 04:04

  A wg mnie to wymysły. “Kolejne blokady..początek stycznia” – nic nowego nie zablokowano, ja tu widzę tylko kontynuację. “Rozszerzenie programu dla bezrobotnych” – niby gdzie i kiedy? Póki co – restauracje otwierane, hotele i stoki otwarte, galerie otwarte. Nawet sanepid daje już sobie powoli spokój – patrz ostatnie interwencje w otwieranych dyskotekach, sanepid ich nie zamknął. Dziś byłem w pewnym bardzo ruchliwym miejscu, oczywiście bez maski bo ja nawet do urzędu nie zakładam, na parkingu milicja- radiowóz i kilku konnych- zero zainteresowania i interwencji. Przyjdzie wiosna i sytuacja przynajmniej w Polsce się znacząco poluzuje, wiosna zawsze przynosi dobre wieści. A wy tu moi drodzy dalej siejcie takie fejknjusy, siedźcie w tych zapleśniałych blokowiskach i zakładajcie maski nawet do samochodu – to przez takich jak wy sytuacja nie ulega znaczącej poprawie, bo robicie co wam w telewizorze mówią !!! A rząd się z was śmieje, jaką bandę niesamodzielnych roboli wyhodował. I tutaj szacunek się im należy a wam.. no sam nie wiem… łopatą do głów rozumu nałożyć się nie da, może jakieś profilaktyczne pałowanie?

 4. BANDZIORkaq 22.02.2021 07:45

  #kufel10
  Nie patrz tylko na sytuację w Polsce, bo ten dokument nie dotyczył bezpośrednio naszego kraju. Nowe obostrzenia- Niemcy, Czechy muszą nosić już maski n95 czy jak tam się one nazywają. U nas też próbują to przeforsować, i będą dociskać, straszyć, bo ludzie zaczynają się buntować i bezpruderyjnie zrzucają szmaty. Bo już prawie nikt nie wierzy w pandemię ,trup się nie ściele gęsto. Więc szykują nowe przedstawienie. Już dziś w wiadomościach dnia 7,5 tys zakażonych. Jutro oczekują 12tys i będzie 12 tys bo trzeba postraszyć. Już myślą kogo by tu dojechać i które branżę zamknąć. To jeszcze nie czas na dochód podstawowy.

 5. Fenix 22.02.2021 09:02

  DOK równy każdemu dajesz sobie, to udział własny w życiu ludzi , likwiduje podatki, składki ZUS, to likwiduje dług . Każda jednostka dysponuje równym udziałem gotówki ! DP każdemu daje rząd , odbiera w podatkach i składkach ZUS od ludzi, tak tworzy dług. Rząd państwa dysponuje gotówką , dzieli nierównym udziałem, ludzi!

 6. Dgruzin 22.02.2021 09:13

  @BANDZIORkaq
  A kto ogląda wiadomości? Ludzie, którzy chcą się oprogramować (Pan widzę też). Wolę raz/dwa razy na tydzień spojrzeć w necie na tytuły, a jak coś uznam za ważne to przeczytam. Kiedyś (8 lat temu) rozmawiam z gościem, który nadaje na Rydzyka. Pytam po co to robi, ponieważ to tacy jak on robią mu reklamę, komentują każde słowo by nie powiedzieć gest. To samo mamy dziś z Gatesem, naszymi rządzącymi, Kanadą. Przez dziesiątki lat media wypracowały metody “pozyskiwania” czytelników, słuchaczy, widzów przez sensacje (nie do końca sprawdzone), dzielenie włosa na czworo, dywagacje, zajęcie jakimś tematem (czytaj programowanie). Niech ktoś rzuci hasło: nie oglądamy TV pislamistów. Jaki będzie odzew? Prawie żaden. Montuję anteny to WIEM – ludzie bez TV nie potrafią żyć, tak samo jak 80% Polaków bez cotygodniowego doprogramowania na mszach. Ilu z nich wie co się tam dzieje, ilu przeczytało nieświętą biblię, a ilu ją rozumie? Ilu przeczytało coś więcej o tamtych czasach z innych źródeł albo o plugawej historii KK? Czy to są jeszcze ludzie, czy bliżej im do biorobotów! Są stworzeniami boskimi, mam dla nich szacunek. Ale niewiele robią by się obudzić, by zrzucić balast oprogramowania, jak coś powiem do myślenia to jest tylko atak. Spójrzmy tylko na reakcje moherowych beretów – to jest armia KK/Rydzyka.

 7. Dandi1981 22.02.2021 10:09

  Religia to fundament , nie wazne co bylo co pisze w bibli czlowiek na starosc nie chce sie pogodzic ze go juz nie bedzie.
  W szkole nauczano mnie ze na ziemi jest 6 mld ludzi w tym mld chinczykow dzis jest 7,8 mld a chinczykow 1.4 miliarda a wojna hitlera zabila 50 mlnow ludzi co jest jak splunac do przyrostu ludzkosci, wiec problem istnieje.
  Sztuczna inteligencja oraz fabryki gdzie wiekszosc pracy wykonuja maszyny, komputer ktory bedzie kierowal kazdym pojazdem bez czlowieka sprawia ze albo bedzie dochod podstawowy dla nich albo trafia na bezrobocie i beda probowac nie umrzec z glodu kradnac i mordujac.
  Dlaczego to sie odbywa poprzez pandemie ktora ma odciac chiny od europy, ludzie imitujacegoswoich malych biznesow i miejsc pracy maszyna i jest za wczesnie zeby one byly w stanie je przejac nawet najprostrzy sektor do przejecia przez maszyny to zawod kierowcy ale beda jeszcze potrzebowaly przynajmiej 20 lat. A fabryki samochodow tam maszyny tworza samochody ludzie sprawdzaja jakosc. Zeby stworzyc droida imitujacego czlowieka potrzeba od 100 do 200 lat i taki bedzie mogl go zastapic.
  Wiec glownym celem pandemi jest walka usa vs chiny ktore urosly w sile gdyz ze wzgledu na tania sile robocza i chciwosc zachodu ktory tam

 8. kufel10 22.02.2021 12:46

  @ BANDZIORkaq
  Lubię Ciebie czytać, bo zawsze piszesz z sensem, pisz więcej 😉 Wg mnie po 1 to jeśli maseczki nie są obowiązkowe (ustawa o tym nie mówi) to Polacy nie powinni ich nosić, ale kiedy idę na godzinny spacer po mieście, to nawet kierowcy mają założone, ostatnio spotkałem bez: zakonnicę i chłopa liżącego loda, do tego jakaś para, no i ja. A reszta gdzie ma rozum? Lata zaborów sobie radzili a teraz nie potrafią, od razu pod butem? No i ten skromny gest byłby zapalnikiem do położenia całego chytrego planu. A ten dochód podstawowy to nawet mi się podoba, trzeba umieć to wykorzystać. Ja zawsze byłem za tym, aby każdemu coś dać, jest sporo nieporadnych, wykluczonych osób, szkoda mi ich po prostu. Natomiast skąd te pieniądze się wezmą, czy przyspieszy to inflacje, czy będzie to dług, który zostanie umorzony, to mozemy sobie spekulować. Ja tu rozpatruję problem przez pryzmat swojego podwórka, informacje które do nas docierają z zagranicy są często wynaturzone, niepełne. W marcu słyszałem z 1 ręki, że trup gęsto się słał we Włoszech, a to przecież nieprawda.

 9. hanz3335 24.02.2021 13:59

  I skończy się jak zwykle drzewa będą pełne nowych panów. Tak uczy historia wystarczy iskra i przyjdą następne oszołomy. Ale ile niewinnych zginie przez tych debili rządnych nieograniczonej władzy.

 10. Dgruzin 25.02.2021 07:54

  @kufel10
  Weź się obudź człowieku. Na maseczki jest USTAWA! Na resztę nie. Dlaczego? Ponieważ wtedy trzeba płacić odszkodowania zakładom etc. Ludziom za utratę zdrowia nie trzeba płacić nic.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.