Ogłoszono 4 falę. Będą nowe obostrzenia

Opublikowano: 21.07.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1078

Mimo, że sytuacja latem jest porównywalna do zeszłorocznej, a była dobra, zapowiedziano zgodnie z przewidywaniami 4 falę pandemii koronawirusa (którą widać tylko w telewizji), i rząd szykuje już nowe obostrzenia, żeby uprzykrzyć obywatelom życie i zmusić ich do szczepień. Oznacza to poważne problemy dla osób chorych przewlekłych, którym znów utrudnia się dostęp do lekarzy. Rząd oczywiście nie jest temu winien, że mimo półtora roku walki z pandemią pandemia trwa, a wszystkie pomysły rządu nie zahamowały jej, a wręcz pogorszyły sytuację. Rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia zapowiadał już kilka miesięcy temu, gdy fala zakażań spadała, że 4 fala zacznie się w połowie lipca, a nie jesienią – trafność jego „przewidywań” bije na głowę wszelkie przepowiednie jasnowidzów. 4 fala rusza w sposób zintegrowany z Francją, Niemcami i innymi państwami, a jedyny sposobem na walkę są oczywiście szczepienia preparatem genetycznym.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.