Inflacja spada, ale nie w Polsce

Opublikowano: 23.11.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 391

W wielu krajach po rekordowo wysokich wzrostach inflacji w końcu nastąpił odwrót. Ceny towarów i usług zaczęły się stabilizować a nawet spadać. To oznacza, że cały świat nie będzie się zmagał z destabilizacją makrogospodarczą a wcześniej wszystko na to wskazywało. Jednak podwyżki stóp procentowych zaczęły przynosić efekty. Dlaczego w innych krajach inflacja już zaczęła spadać a u nas jest tak duży wzrost aż do 18%? Czy jest szansa że sytuacja w najbliższym czasie ustabilizuje się czy może inflacja rzeczywiście wymknęła się spod kontroli i będziemy mieć duży problem z przywróceniem lub utrzymaniem cen na tym samym poziomie.

Źródło: YouTube.com

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.