Odwaga po włosku

Opublikowano: 20.05.2020 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 718

Czy można było uniknąć zamknięcia granic, zamrożenia gospodarki, kontroli i szczepień, które przyjęto jako jedynie słuszne rozwiązania o podłożu politycznym, a które przyniosły straty gospodarcze i gniew społeczny w konfrontacji ze skutkami? O ile początkowa troska o zdrowie przyniosła falę wznoszących notowań popularności polityków, aktualnie w zderzeniu z faktami nastąpił ostry spadek notowań polityków walczących z pandemią. Przykładem gwałtownego spadku poparcia jest prezydent Emmanuel Macron, kanclerz Angela Merkel, Boris Johnson, oraz Władimir Putin. Jedynie stabilne notowania ma prezydent Trump. Słabnące poparcie wydaje się wprost proporcjonalne do nachalności propagandy.

Rygorystyczne egzekwowanie przestrzegania zaleceń pandemicznych przez policję we Francji doprowadziło do dziesiątków tysięcy nałożonych kar finansowych jaskrawo kontrastujących z charakterem czynności. Instrument straszaka finansowego stał się paralizatorem dla braku pokory. Coraz częściej i liczniej zaczynają się pojawiać w różnych miastach europejskich gromady muzykantów, spacerowiczów, rowerzystów, bawiących się w berka z policją. W parlamentach potulne głosowania, albo komunikaty rządzących o rzekomym luzowaniu zadekretowanych rygorów, które jednak pozostają dyscypliną skrupulatnie notowaną, rejestrowaną na różne sposoby.

We Włoszech dał się zauważyć nieco inny klimat obrad. Przedstawicielka włoskiego parlamentu Sara Cunial skupiła uwagę opinii publicznej swoją wypowiedzią mówiąc: „Władza absolutna nie pochodzi z narzuconego z zewnątrz przymusu, lecz jest wyborem tych, którzy dla obietnicy bezpieczeństwa rezygnują z wolności pozwalając innym do wyznaczania jej granic, powoli prowadząc do znieczulenia. Media wprowadziły typowy dla totalnego ustroju język powtarzając bez końca wyrazy takie jak „dyscyplina”, „reżim”, „zniesienie do pewnego stopnia”, „zakaz”, „pozwolenie warunkowe”, reglamentując nasze kontakty rodzinne i towarzyskie. Przyjmując kolejne fazy przedstawiane jako kroki poluzowania rygorów kontynuuje się stan hibernacji społeczno-gospodarczej.

Ludzie nie umierają gwałtownie z powodu wirusa, ale cierpią w wyniku przepisów gwarantujących egzystencję w niedostatku i biedzie. Władze tworzące prawo winą za istniejący stan obarczają obywateli. Jednak to obywatele upoważniają rządzących do podejmowania wszelkich kroków w ich imieniu. Dzieci pozbawiono możliwości kształcenia się wbrew konstytucyjnego prawa do nauki. Seniorom proponuje się noszenie bransoletek lokalizujących i śledzących posiadacza, całe społeczeństwo poddawane jest powoli wzorem rygoru więziennego, niewolniczego, obozowego przyzwyczajania się do rezygnacji z prywatności, swobody wyboru, myślenia, podejmowania decyzji. Ten proces odbywa się podstępnie za cenę skutera, tableta.

Wszystkie te zjawiska zachodzą w interesie finansjery, z głównym jej przedstawicielem Billem Gates pozującym na filantropijnego zbawcę i uzdrowiciela świata. Jak przystało na oświeconego profetę, przewidział on pandemię już w 2018 roku. Następnie w październiku 2019 r. dokonał symulacji Wydarzenia 201 w porozumieniu ze swoimi znajomymi z Davos. To z nimi przez dekady realizuje plany zmierzające do wprowadzenia dyktatorskiej kontroli nad światem w sferze rolnictwa, technologii, energii.

Cytując dosłownie wiemy, że zgoda na przyjęcie szczepień zredukuje rozrodczość populacji globu o 10-15%. Przytaczając go chodzi o ratowanie świata eliminując drogą sterylizacji szczepionkowej część ludzkości. To za sprawą szczepionek polio wywołana została epidemia wśród milionów afrykańskich kobiet. Paraliż 500 000 dzieci w Indiach i do dziś kolejne szczepienia zbierają śmiertelne żniwo. Tenże skutek przynosi GMO.

Szczepionki stały się instrumentem przeprogramowania systemu odporności człowieka równolegle z szeregiem działań handlowych z udziałem korporacji międzynarodowych współdziałających we wdrażaniu systemu 5G. Realizowany jest wszędzie dokładnie ten sam schemat. W sosie włoskiej mafii przyjaciele Glaxo (Smith Klein) płacą epidemiologom 2000 euro za 10-minutowe prezentacje w telewizji RAI umów podpisywanych ze stowarzyszeniami medycznymi karmiąc widzów propagandą.

Lekarze przyszłości kpią zarówno z przysięgi zawodowej jak też niezależnych ocen wielonarodowych firm technologicznych dopuszczając je do zarządzania danymi o naszym stanie zdrowia zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej. Uwarunkowanie posiadania elektronicznego dokumentu tożsamości od przeprowadzenia masowych szczepień, przekazanie danych osobowych na rzecz Renzio IBM, które rozpoczęło się już w roku 2016 przysporzyło firmie 30% funduszy. Poza Gatesem są jeszcze inni publikujący czterostronicowe referaty płatne po 800 euro nie mające żadnych podstaw, czy recenzji naukowych. Jeden z członków grupy Bilderberg powiedział, że nie są zobowiązani do takich recenzji.

Udział włoskich środków przeznaczonych na kampanie dotyczącą koronawirusa sięga 140 milionów, z czego 120 milionów to zysk fundacji Gatesa. Część z 74 miliardów euro przeznaczonych przez Komisję Europejską na stworzenie szczepionki przeciw koronawirusowi będzie więc służyć dokładnie wymienionym wcześniej zainteresowanym. Nie przewiduje się absolutnie żadnych środków na ewentualność powikłań, tym bardziej na profilaktykę, którą stanowi nasz styl życia, żywienia jak również relacje międzyludzkie.

Wszystkie czynione dotąd kroki sprowadzają się do osiągnięcia totalnej kontroli i dominacji nad ludźmi sprowadzonymi do roli niewolników pozbawionych własnej woli i prawa do wolności osobistej. Polityczne uniki czynione przez rządzących sprowadzone są do uległości. Wprowadzenie mechanizmu rozpoznawania twarzy doprowadza do upokarzającego traktowania każdego jako przestępcy pod pretekstem pseudo-naukowej interpretacji. Dziedzictwo kulturowe tego kraju i jego obywateli rozszerzy ogniwa oporu w sposób, który dla was będzie nie do zniesienia. Proszę zatem was, koleżanki, koledzy…”

Tu zabrzmiała wrzawa obecnych na sali deputowanych utrudniająca dokończenie wypowiedzi Sary Cunial. Prowadzący obrady zaapelował o uszanowanie prawa do swobodnej wypowiedzi każdego parlamentarzysty nawołując do spokoju i możliwości dokończenia wypowiedzi.

Cunial po krótkiej przerwie: „Apeluję do naszego pana Prezydenta i liczę, że przy następnym telefonie zwróci się bezpośrednio do Trybunału Karnego o postawienie Billowi Gatesowi zarzutu zbrodni przeciw ludzkości. W innym razie niech ustali jak zidentyfikować prawnika, który wykonuje jego polecenia”.

Na marginesie można zgodzić się, że skoro Komisja Europejska dysponująca budżetem powstałym ze składek państw członkowskich finansuje prace fundacji Gatesów nad szczepionką, to znaczy, że naszymi składkami sami finansujemy ten cały koszmar. Kolejny raz ludzie ludziom gotują niechciany los.

Opracowanie: Jola
Na podstawie: YouTube.com
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. robi1906 21.05.2020 07:15

  Jeśli ktoś jeszcze nie widział (fragment wystąpienia przetłumaczonego przez autora)
  https://www.youtube.com/watch?v=GrXvopF5lqM

 2. JP 21.05.2020 08:59

  [Benjamin Fulford] Strefa 51 zniszczona podczas gdy tajna wojna nasila się

  https://meditation539.com/?p=13271

 3. emigrant001 22.05.2020 10:16

  Największą porażką umysłu jest uwierzenie w absurd i pielęgnowanie tej wiary. Ostatnie miesiące przekonują mnie, że logika nie jest mocną stroną zbiorowego rozumu lub jak kto woli określenie – społeczeństwa

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.