Odszkodowania suszowe

Opublikowano: 26.07.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 611

Dariusz Kłos – dyrektor Zachodniopomorski Ośrodka Doradztwa Rolniczego o tegorocznej suszy w województwie zachodniopomorskim. Nie jest tak dotkliwa jak w latach poprzednich. Niemniej jednak gradobicia, przymrozki i brak deszczu utrudnia rolnicze prace. Rekompensaty za suszę z 2019 r. nie została jeszcze w części dostarczona do kieszeni poszkodowanych rolników. Dariusz Kłos sądzi, że jest to spowodowane pandemią koronawirusa i przymusem przesunięcia wypłaty odszkodowań. Dyrektor ZODR uspokaja, że wszystko zostanie przetransferowane. Jeszcze nie wiadomo, jakie są straty rolników z powodu suszy na rok 2020.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.