Odrę zatruto za zgodą Wód Polskich?

Opublikowano: 13.08.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1321

Z powodu skażenia Odra będzie bardzo długo rzeką martwą. Internauci publikują poważne oskarżenia o zatrucie rzeki wobec firmy w Oławie. Otrzymała podobno zgodę od Wód Polskich na zrzut ścieków przez 40 dni. Rok temu też dokonała wylewu zabijając bociany. Przez dwa tygodnie sprawa była bagatelizowana i wyciszana, co może sugerować katastrofa ekologiczna jest powiązana personalnie z ludźmi PiS-u. Rząd wysyła niedoświadczone wojska terytorialne i operacyjne do wyławiania otrutych ryb, a nie wyspecjalizowane jednostki chemiczne. W tym samym czasie Giertych ostrzegł przed wielką prowokacją, której celem będzie wprowadzenie stanu wyjątkowego na terenie całego kraju. Zbieg okoliczności? Krzysztof Ator Woźniak analizuje sytuację.

12

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.